reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak się zabezpieczacie? Najlepsze środki antykoncepcyjne.

Zaszłam w ciążę...

  • stosując pigułki antykoncepcyjne

    Głosów: 6 4,5%
  • stosując prezerwatywy

    Głosów: 17 12,9%
  • przy stosunku przerywanym

    Głosów: 13 9,8%
  • przy innej antykoncepcji

    Głosów: 6 4,5%
  • nie zabezpieczałam się/planowałam ciążę

    Głosów: 92 69,7%

  • Wszystkich głosujących
    132
reklama
Ja również brałam te tabletki ale krótko,nie działały na mnie dobrze niestety.Czułam się senna,głowa bolała a w szczególności brzuch.Za to apetyt miałam większy niż wcześniej.Ale skończyłam je brać i już jest ok.Sama szukam czegoś lepszego.Ale najlepiej to pójść na badania i wtedy się dowiedzieć co można brać bo każdy organizm jest inny :)
 
kurde ja mojego chciałam wysłać ale on się uparł że nie pójdzie bo nie chce mieć tej świadomości że mu czegoś brak... i to jedyny arguiment... sama bym się poddała będąć facetem i mając 3 dziecko w drodze ale on uparty jak osioł... chociaż na zabieg ciałami chciała bym się z nim zamienić:-D
 
wzielam 2 zastrzyki - nie mam okresu od sierpnia zeszlego roku.

metoda wydawala sie naprawde super, ale teraz wiem, ze wiekszego swinstwa nie ma - mialam wszytskie mozliwe efekty uboczne - przytylam 10kg w pol roku, hustawki nastroju, gorace poty, nerwowosc, bezsennosc, rozdraznienie, ujemne libido - zadnego stosunku przez 4 miesiace!!!, bole w podbrzuszu, migreny, mdlosci wymioty...wymieniac dalej????

teraz chce dziecko no i wlasnie tu jest problem...skoro nie mam okresu juz niemal rok, nawet nie ma mozliwosci wyliczyc dni plodnych i nie wiem, co robic??? chyba wybiore sie do lekarza z tym...:baffled:
 
reklama
Witam,

podbijam temat.
Cerazette biorę od 18lipca zeszłego roku. Urodziłam 2czerwca, a po równych 6tyg dostałam normalną miesiączkę (przy karmieniu piersią), tabletki zaczęłam brać jeszcze w trakcie @, przez pierwszy tydzień lekarz doradzał dodatkowe zabezpieczenie. Przestałam karmić po 3mies, ale z braku niepożądanych objawów zostałam przy tych tabletkach.
Miałam normalną miesiączkę i to dość regularnie.

Niestety od ok 5op wstecz mam coraz dłuższe przerwy w @, które dodatkowo trwają od 1 do 3tyg i są średnio obfite, bolą mnie też jajniki.
Zamierzałam jeszcze 1op wykupić za tydz, ale przedłużająca się @ (leci 3tyg) ból jajników zaczyna mnie martwić... Nie mam co liczyć na szybkie dostanie się na NFZ (kolejki makabra), a mój lekarz kasuje nie mało na co nie mogę sobie pozwolić... zastanawiam się nad odstawieniem samej, ale sama nie wiem...

Potrzeba mi konkretnej rady lub porządnego kopa...

zestresowana Sil
 
Do góry