reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak się zabezpieczacie? Najlepsze środki antykoncepcyjne.

Zaszłam w ciążę...

  • stosując pigułki antykoncepcyjne

    Głosów: 6 4,5%
  • stosując prezerwatywy

    Głosów: 17 12,9%
  • przy stosunku przerywanym

    Głosów: 13 9,8%
  • przy innej antykoncepcji

    Głosów: 6 4,5%
  • nie zabezpieczałam się/planowałam ciążę

    Głosów: 92 69,7%

  • Wszystkich głosujących
    132
reklama
Ja właśnie myślę nad Mireną po porodzie, zostało mi już niewiele czasu, jak wytrwam do wizyty 1 października to będę z lekarzem już przyszłościowo rozmawiała. Miedzianą miałam 2 razy, za pierwszym przez 4 lata sprawdziła się super, druga po 3 latach ... efekt można zobaczyć na moim suwaczku:-D
Tylko,że teraz to już przestaje być śmieszne , będę mamą trójeczki, więcej dzieci sobie nie wyobrażam:no:
Tabletek i plastrów nie moge , ponieważ mam tendencje do włókniaków piersi po nich, metody naturalne i prezerwatywa odpadają ponieważ często z mężem przez sen się do siebie dobieramy ( do teraz nie wiemy które zaczyna:szok::-D) a miedziana mnie zawiodła. Myślałam nad podwiązaniem męża lub siebie ale mąż się nie zgadza na żadną z tych opcji.
Dam znać jak się sprawa rozwinie, ale również czekam na świeże opinie, więc dziewczyny nie lenić się tylko pisać.
 
Ja brałam tylko miesiąc.Czekałam na miesiączke nastepna i nie ma do tej pory.Dostałam okres 4 miesiące po porodzie, karmie piersią.A okresu dalej nie ma:( Nie wiedziałam czy brac dalej te tabletki...więc przestałam. Nie wiem czy dobrze zrobiłam:no:W ciąży znów raczej nie jestem.Po tabletkach czułam się dobrze.I tak myślę teraz czy zacząć brać je znów czy czekac znów na okres.Ale musimy teraz uważać przy sexie.Z tabletkami było lepiej;-)

tabletki azalia bierze się bez tygodniowej przerwy wiec to normalne że hamuje krwawienie, ja osobiście brałam azalię przez cały czas karmienia synka (do 15 m-ca) bo tylko jednoskładnikowe tabletki można brać przy karmieniu, nie miałam żadnych skutków ubocznych, jedynie nie mogłam schudnąć po porodzie, ale w sumie to teraz też nie mogę za bardzo :( plusme było to że nie musiałam się martwić miesiączką bo takiej przez 15 m-cy nie miałam w ogóle, żadnych plamień itp. samopoczucie nie zmieniło się, ani libido, nic ... żadnych zmian na twarzy ... a okres dostałam dopiero po miesiącu po odstawieniu azali (albo i dłużej ale w sumie to nie pamiętam dokładnie)
 
mi lekarz wymienil wiele tabletek jednoskladnikowych,nazw juz teraz nie pamietam,ale wybor byl dosc duzy. Ja po miesiacu brania tabletek,zrezygnowalam z nich,gdyz czulam sie fatalnie i zalozylam implant,nadal karmilam piersia.
Witaj,mam pytanie odnośnie implantu,jak się po nim czujesz?wiem,że każda z nas inaczej reaguje na leki a ja mam dylemat czy tabletki,czy zastrzyk czy implant:baffled:
 
odswieze watek, bo tez kiedys brałam novynette i dla mnie porazka, czułam sie po nich tragicznie, przytyłam, miałam zabroty i bole głowy
 
reklama
Witam.
Jestem tutaj nowa :)
moja córcia wczoraj skończyła 2 miesiące :)

a co do tabletek Azalia... mam pytanie...
co jeśli zaczęłam brać tabletki zanim zaczęła mi się miesiączka ? szczerze mówiąc w ulotce skupiłam się tylko na efektach ubocznych, a i nie pomyślałam, że okres przyjdzie tak szybko, znajome mówiły,że nie miały go przez kilka miesięcy, a ja zaczęłam krwawić 5 dni po wzięciu pierwszej tabletki i skończyłam wczoraj. Jak na razie nie przerwałam też brania Azalii.


 
Ostatnia edycja:
Do góry