reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak sobie radzicie z brakiem ciazy

Nie, nie wiem, nie odróżniam bezpłodności od niepłodności, ja nawet nie wiem jak zaszłam w ciąże chyba bocian mi dzieci przyniósł 😱

Skoro ciągle piszesz o bezpłodności to ewidentnie nie odróżniasz :D

I tak, tak już wiemy że Twoja znajoma zaszła w ciąże po 3 latach kiedy odpuściła, a że zbiegło się to ze zbiciem prolaktyny to po prostu czysty przypadek ;)

I tak wiemy też, że nie miałaś żadnych problemów z zajściem w ciąże i w nią zaszłaś :D
 
reklama
Skoro ciągle piszesz o bezpłodności to ewidentnie nie odróżniasz :D

I tak, tak już wiemy że Twoja znajoma zaszła w ciąże po 3 latach kiedy odpuściła, a że zbiegło się to ze zbiciem prolaktyny to po prostu czysty przypadek ;)

I tak wiemy też, że nie miałaś żadnych problemów z zajściem w ciąże i w nią zaszłaś :D
Odpuśćcie a będzie wam dane, amen
 
Wracajac do najważniejszego tematu: jakie milas badania i jakie miał partner?
Hormony, nasienie, drożność jajowodów - to takie podstawowe :)
Badania takie jak tsh, ft3, ft4,cytologia i USG według mojego lekarza ok bo więcej badań nie zlecił , partner nie miał jeszcze żadnych badań, droznosci jajowodów też nie było :( jestem w trakcie zmiany lekarza, który zleci konkretne badania ewentualnie drożność jajowodów, a nie tylko stymulacja :(
Zrobiła bym badania na własną rękę zanim się umowie do lekarza, żeby już iść z czymś tylko najlepiej jakie ? 😞
 
Badania takie jak tsh, ft3, ft4,cytologia i USG według mojego lekarza ok bo więcej badań nie zlecił , partner nie miał jeszcze żadnych badań, droznosci jajowodów też nie było :( jestem w trakcie zmiany lekarza, który zleci konkretne badania ewentualnie drożność jajowodów, a nie tylko stymulacja :(
Zrobiła bym badania na własną rękę zanim się umowie do lekarza, żeby już iść z czymś tylko najlepiej jakie ? 😞
@olka11135 ty miałaś rozpiskę co badać i w którym dniu cyklu? 😊
 
Badania takie jak tsh, ft3, ft4,cytologia i USG według mojego lekarza ok bo więcej badań nie zlecił , partner nie miał jeszcze żadnych badań, droznosci jajowodów też nie było :( jestem w trakcie zmiany lekarza, który zleci konkretne badania ewentualnie drożność jajowodów, a nie tylko stymulacja :(
Zrobiła bym badania na własną rękę zanim się umowie do lekarza, żeby już iść z czymś tylko najlepiej jakie ? 😞
przede wszystkim pierwszy krok to badanie nasienia. Później drożność. Po 2 latach starań przysługuje Ci na nfz. Kolejno histeroskopia i laparoskopia również na fundusz. Plus podstawowe badania hormonalne (zaraz olka pewnie podeśle Ci listę), ale to polecam prywatnie bo na fundusz nie doprosisz się na wszystko póki nis osiwiejesz
 
Badania plodnosc.jpg
 
reklama
Trzeba założyć wątek „teksty które najbardziej wkor**** osoby starające się o dziecko”

Ja dzisiaj usłyszałam „tak bardzo chcesz tego dziecka, że się zablokowałeś” 😂
Tak… jasne… zacisnęłam nogi i czekam na cud.
az mi sie nóż w kieszeni otworzyl
 
Do góry