reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak to jest po cesarce??

ja dziś znosiłam wózek parę stopni,moze z 10 i teraz boli mnie ta rana po prawej stronie,ale cóż jestem zmuszona czasem radziś sobie z wzkiem sama,tj w tygodniu rano :p

i wiecie co? tak mnie kolana bolą że hej :p chyba teraz mi wychodzi to 30 kilogramowe przytycie w ciąży,normalnie ciężko mi się podnieść z klęczek jak trzymam małą na rękach i tym odobne sytuacje(piszę w związku ze skakanką) :mad: dołujące :( chyba jedyne co by mi pomogło to basen :p
 
reklama
a mnie ciagle pobolewa :mad: i mam juz tego dosyc. no ile mozna :( ale mam nadzieje,ze niedlugo przestanie i bede mogla funkcjonowac ;D
 
A czy wy macie gładkie te blizny bo mi sie znowu z jednej strony zrobiła sie taka odstająca i zastanawiam sie czy to z powodu zblizajacej sie @ bo powinnam dostac na dniach?
 
Kunda... mi blizna prawie znikła po miesiącu.... (chyba dobrze mnie zszyli ;D)

Estenskar mnie już jakiś czas temu przestało boleć.... chyba że trochę za dużo ponoszęczy mam gorszy dzień.... a na razie to głównie bolą mnie zakwasy... ale perspektywa wejścia do "starych" spodni jest dużo skuteczniejsza niż przypuszczałam.... może wkońcu mi się uda.... a narazie to mam problem czasami z łóżka wstać do małego :p ;)

Karolinna ja mam w miarę lekki wózek u udaje mi się go znosić z pierwszego piętra razem z małym....


L4dY-bIrd ... z tym tapczanem to przegięcie ponad normę.... pamiętaj że krzywdę zrobisz sobie raz.... moja mama po mnie też wszystko olewała i parę lat już z tego powodu cierpi na "babskie"... dolegliwości a jutro ma operację z tego powodu i sama sobie teraz w twarz pluje....

Pozdrwiam...





olozb1rv.jpg


 
napatrzylam sie dzis na WF w tvn style i zachcialo mi sie aerobiku. swoja droga,to dalczego oni tak wczesnie puszczaja takie programy?? ??? sprobuje sobie w domku troche pocwiczyc,ale pewnie mi nie wyjdzie ;D a teraz w ramach odchudzania..ide na kurczaka z frytkami ;D
 
Dziewczyny wiem że niektóre z was mają te pasy poporodowe jak długo w ciągu dnia go nosicie?
 
Anulka59 ja czasem zakladam na chwilke,bo mnei potem brzuch boli. no jak j gdzies wychodze i chce miec talie osy ;) ale tez nie za dlugo.
robie juz 40 brzuszkow dziennie i na razie zakwasow brak. mam nadzieje,ze niedlugo zobacze jakies efakty. slyszalam wczoraj od lolezanki,ktora jest kosmetyczka,ze jest taka metoda na usuwaniu rozstepow,ktora polega na wstrzykiwaniu pigmentu w rozstepy i wtedy one sa i staja niewidoczne. ciekawa jestem ile to kosztuje.
 
DZIEWCZYNY !!! dziś wszłam pierwszy raz do swoich jeansów sprzed ciąży.... co prawda jeszcze "upięte"... ale jeszcze niedawno zatrzymywały się na etapie ud..... EUREKA.... to się nazywa mobilizacja do dalszych ćwiczeń.... za półtorej miesiąca idę do pracy i jak pójdzie mi tak dalej to może nie będę miała przewidywanych kłopotów z garderobą.... a tymaczasem idę ćwiczyć... ;D ;D ;D





olozb1rv.jpg
 
diablica2 bozesz ty moj....ja wczoraj po przeczytaniu Twojego wpisu wyciagnelam moje skorzane spodnie,ktore jeszcze jakis czas tamu wkladalam do polowy ud... teraz wloze je calkowicie,chociaz jeszcze sie nie dopinam ;D
przed ciaza bylam strasznym chudzielcem i chcaialm sobie teraz zostawic troche cialka,no la etrudno :) przynajmniej ciuchy sie nie zmarnuja ;D a skorzane spodnie przydadza mi sie na zlot motocyklowy ;D to bezie pierwszy zlot Filipa ;D
 
reklama
Ja juz w wiekszosc ciuchow z przed ciazy wchodze bez problemu ;D no zostały mi jeszcze bluzeczki które sa bardzo opiete ale tym sie wcale a wcale nie przejmuje, piersi mogą zostac takie jakie są ;D
 
Do góry