reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak U Was Ze Snem Maluszka?

Mada, mnie sie tez wydaje, ze najlepszym sposobem jest po prostu cieplejsza pizamka :tak: Chwal sie zakupem :tak::-)

U nas w domu jest chlodno, ok. 19 stopni, rano Sara ma chlodne rece (jak Szantusia :-)), ja zreszta tez, ale juz sie przyzwyczailysmy do takiej temperatury ;-):tak: Mala spi w 2 czesciowej pizamce - czesc ma z dlugim, a czesc z krotkim rekawem i skrapetek jej nie zakladam :tak:
Czasami sie rozkopie w nocy, ale tak jak Pszczola - sama potrafi sie przykryc :tak::-)
 
reklama
Jak tam po zmianie czasu? :-)
U nas niestety Sara obudzila sie rano o 6 wg nowego, czyli o 7 wg starego :baffled::-p a dla mnie to srodek nocy :-pi nie bylo mowy o kolejnej godzinie snu :no::-p
 
Bedyta- ja tez chce starszego brata dla Ami, poprosze o klona Wojtka;-)

Ami tez nie wskoczyła w czas zimowy i zwlekła sie o 6.30:baffled:

co do piżamki to nie kupiłam "piżamki" ale dresik , tyle że wyglada jak piżama i ja byłam świecie przekonana że to piżama, były w realu w koszu spodnie i bluzki i na metkach miały każde 9,90zł wiec targnełam dwa komplety myslac że kupuje cieplutką piżamke:baffled::sorry2:dopiero przy kasie okazało sie że to dres... ale co z tego wazne ze jest:-p
 
Mada, powiem szczerze, ze dla mnie niektore dresy tez wygladaja jak pizamki, wiec niewazne co jest na metce - wazne, ze Ami dupcia w nocy nie bedzie marzla ;-):-D:tak:
Tez mam 2 komplety z Reala (z kosza:-p) - takie niby letnie do chodzenia, bo to spodenki 3/4 i do tego bluzeczki na grubych ramiaczkach, ale uzywamy ich jako pizamki :tak:
 
no właśnie nieważne jak się nazywa byle ciepło w tyłek:-)
Leika szkoda że już albo wcale nie było, a nie patrzyłaś na allegro za takimi??
 
reklama
Do góry