reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak zmienić Login?

reklama
Hej, chciałabym zmienić e-maila, ale podobno już jest taki zarejestrowany... może wcześniej próbowałam się zarejestrować używając tamtego maila, ale nie korzystam już z tamtego konta (nie pamiętam, żebym używała). Jak to zrobić?
 
Witam serdecznie! Bardzo proszę o zmianę loginu z Lumia1212 na Avita. Limia już była wcześniej a ja przy zakładaniu konta nie zauważyłam tego. Mam nadzieje ze Avity nie ma :)
 
Ja z podobnym wnioskiem co Bellaa - zapomniałam o prywatności. Chciałabym zmienić login na mniej rozpoznawalny, np. zwykły "zwierzak" - czy to możliwe?
 
Witam ja rozpoczynam swoją przygodę z tym forum i też nie przemyslalam loginu podczas rejestracji, zarejestrowałem się z myślą ze napiszę coś jednorazowo, jednak chce tu zostać na dłużej więc proszę o zmianę na Frezja może być z cyferkami jeśli to konieczne.z góry dziękuję
 
reklama
Do góry