reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak zrobic zdjecia rosnacemu brzuszkowi?

Elzu

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Luty 2010
Postów
2 599
Jak bylam mala to ogladalam taka ksiazke o ciazy.. i tam co kilka stron (co miesiac) stala mamusia profilem w takiej samej pozie, bieliznie i miejscu i widac bylo jak jej rosnal brzuszek, na ostatnim zdjeciu trzymala dzidziusia. Pomyslalam, ze jak bede w ciazy to tez bym takie fotki chciala..

Macie pomysly jak takie zdjecia zrobic? Chodzi o sposoby na to zeby te fotki byly jak najbardziej podobne.. (jakby je przegladac na komputerze bardzo szybko byloby wrecz widac jak rosnie) bo nawet jak stane zawsze pod ta sama sciana.. to zdjecie moze wyjsc bardziej z bliska lub daleka.. moze miec inne swiatlo itd :)

Wiem, ze to nie takie wazne, ale moze ktorejs z was sie udalo zrobic taki album i macie jakies dobre rady :) a na pewno taki rosnacy brzuszek uwieczniony bylby mila pamiatka..
 
reklama
Jak?? Bardzo prosto- zawsze tak samo się ubierz, stan w takiej samej pozycji pod tą samą ścianą, zdjęcie rób zawsze wieczorem przy tym samym sztucznym świetle i postaw w tym samym miejscu aparat i niech zadziała samowyzwalacz.
 
świetny pomysł, to samo z dziećmi można zrobić. pod warunkiem oczywiście, że się co rok nie przeprowadzasz:) znajoma ma 4 dzieci i 4 zdjęcia w mniej więcej tym samym wieku, w tym samym łóżeczku i podobnych ciuszkach, super sprawa.
 
Ja mam dwoje dzieciaków z podobnego okresu (lipiec, sierpień) I oboje mają zdjęcie w tych samych śpiochach w starej antycznej ramie obsypani liśćmi i jarzębiną. Teraz wypada na styczeń - więc jesienią będzie już dużo starsze i większe - do ramki się nie zmieści :(
Zresztą nie mam już tych ślicznych śpiochów. Za to milion pomysłów na zdjęcia. I brzuszkowi też zrobię - jak tylko się pojawi :)
Nie wiem czy można tu robić reklamę - ale zobaczcie jak zdjęcia brzuszkom i niemowlaczkom robi Pani Gosia
Fotografia ciążowa,fotografia dziecięca,fotografia ślubna. Polkowice, Wrocław, Dolny Śląsk
 
Wiem, że temat już trochę stary, ale bardzo podoba mi się pomysł na fotografowanie rosnącego brzucha, świetna pamiątka - i dla rodziców i dla dziecka, może przy kolejnym dzieciątku też o tym pomyślę...;)
 
reklama
Troszkę 'zakurzony' temat ;) a pomysł świetny! może mamy, które podjęły się tematu, pokażą swój cudny rosnący brzuch?
 
Ostatnia edycja:
Do góry