reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaka spacerówka parasolka?

reklama
ja jeszcze pod uwagę biorę quinny ten najnowszy zapp, bo fajnie wygląda, ale nie wiem jak sobie poradze z trzema kółkami:)
 
ja teraz przez siostre, która wiecznie ogląda wózki porównuję sobie różne modele i mam kilka tzw. przodowników ;-)
teraz oglądałyśmy quinny, to są fajne, bo bardzo lekkie, po złożeniu mało miejsca zajmują, fajna kolorystyka, fajnie się prowadzi ;-)
ja drugiego dziecka nie planuję, ale fajnie chociaż z siostrą sobie pooglądać wózeczki:tak:
 
myśle, że bez problemu poradzisz sobie z 3 kółkami, wózki quinny sa bardzo stabilne, bez względu na to czy mają 3 czy 4 kółka.
 
zapp jest chyba tylko 3 kolowy, pojezdze i zobacze, z quinny to na pewno moodd ma wersje 3 i 4 kola do wyboru, ale mi chodzi o parasolkę:)
 
zapp jest chyba tylko 3 kolowy, pojezdze i zobacze, z quinny to na pewno moodd ma wersje 3 i 4 kola do wyboru, ale mi chodzi o parasolkę:)

jeśli parasolkę z quinny chcesz, to masz do wyboru super lekkiego yezza, albo nowego zappa xtra2.
oba dobrze się prowadzi i nie zgodzę się, że są wywrotne.,
 
no wlasnie bardziej zapp mnie kręci, bo ma rozkładane siedzisko, a mój maluch na wiosnę skonczy roczek i śpi jeszcze w dzień
 
reklama
dla nas najlepiej się sprawdza Maxi Cosi Mila przez rozkładane siedzisko, ale które nie powoduje, że spacerówka może się chwiać, a nadal pozostaje stabilna ;)
 
Do góry