reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki krem na rozstępy?

ale jak to prawda, to czemu nie:tak:..
potem można sobie urozmaicać poprzez mieszanie jej z ziołami..
ja kiedyś robiłam sobie oliwkę z kwiatami nagietka- bo skóra twarzy wyglądała ładnie
a swoja droga duuużo tez pewnie zależy od rodzaju oliwki,
a jakiej Wy używacie?
słyszałam tez że olej lniany jest bardzo dobry (tez ma dużo witamin)....
 
reklama
olej lniany pachnie rybą...kiedyś zrobiłam maseczkę do włosów z tym olejem i przez tydzień włosy pachniały rybą, tak się wżarło...
 
ja uzywam oliwy z czarnych oliwek z pierwszego tloczenia, dokladniej to tesc sam tloczy wiec juz w ogole mam pewnosc ze jest to 100% oliwy w oliwie, i najlepszej jakosci:-) do zapachu.. ja wiem ma bardzo delikatny i raczej mily ale szybko znika i nawet jak po posmarowaniu powacham skore to nic nie czuc, po raz pierwszy jak spotkalam sie z ta prawdziwa oliwa po przyjezdzie do Grecji to zaskoczylo mnie ze wcale nie jest tlusta.. bo mozna zmyc latwo nawet zimna woda z odrobina mydla, natomiast w Plsce zmywanie naczyn albo oleju ze skory to byl koszmar.. a na zwykle oliwki typu bambino jestem uczulona:happy: wec dla mnie rewelacja , na razie efekty widze na twarzy przede wszystkim ale mysle ze potrzeba trche czasu zeby doprowadzic sie do rownowagi..:-p
 
samaola, ja nigdy nie spotkałam takiego o rybim zapachu....a wydaje mi sie że jest delikatniejszy bo przechowywany w brązowej buteleczce...
ale chyba rzeczywiście coś było intensywnego w zapachu bo po pewnym czasie zarzuciłam jego używanie...:-D
netgirl, no to zazdroszczę takiego domowego wyrobu...bez różnych dodatków...a tak z ciekawości- ile po wyciśnięciu jest świeża?
i czy ta z ciemnych oliwek jest lepsza- czy próbowałaś innej?
bo tak się zastanawiam to u nas raczej jest promowana oliwa z zielonych oliwek....
 
Co do oliwek wszelkiego rodzaju to ja sie tylko nad jednym zastanawiam, tak słyszałam, że oliwki działają uzależniająco na skórę, ze jesli przestanie sie ją stosować to skóra robi się strasznie sucha. Ten ktoś odradzał mi stosowanie w ciązy oliwek na rzecz balsamów silnie nawilżających. Ciekawe jak to jest?
 
jakby się nad tym bardziej zastanowić to stosowanie każdego kosmetyku przyzwyczaja skórę i uzależnia....
 
generalnie na skore nie stosowalam zadnej innej oliwki a w Polsce to o oliwce slyszalam ze istnieje i tyle :) podobno jest bardziej odzywcza, na pewno nawilza super, nie wiem jak bedzie jak odstawie ale tak na leb to mi sie wydaje ze jej odstawienie nie tyle bardziej wysusza skore co po prostu ona zatrzymuje w skrze tyle wody ile zaden specyfik nie jest w stanie, ani nawilizyc ani zabezpieczyc przed utrata wody i jak sie ja stosuje to roznica jest drastyczna, a kiedy sie przestanie po prostu osobie wczesniej "nawodnionej" przeszkadza "normalny" stan :) tak mi sie wydaje .. :) no i te wszystkie witaminy w oliwie.. jak sie odstawi no to na pewno widoczna jest ogromna roznica, odbierajac skorze tyle dobrodziejstw:) ja poki co widze w jak strasznym stanie mialam skore, bo z kazdym uzyciem widze ze jest gladsza ale jednak ciagle jeszcze nie jest ok.. zwlaszcza nogi, sa bardzo gladziutkie ale widze ze sie musi tam skora najesc i napic sporo zanim bedzie ok .
 
"Jaki krem na rozstępy?"
Pytanie jest źle postawione. Żaden krem! Krem może jedynie wspomagać inne kuracje, ale nie zlikwiduje rozstępów.
Polecam zabiegi kosmetyczne, te wykonywane w domu. Najskuteczniejszy jest roller o nazwie Mns Roller. Polega na wałkowaniu skóry taką niedużą roleczką z maleńkimi igiełkami. Po kilku tygodniach efekt jest olśniewający!
 
Wypróbujcie wałek Mns Roller. Nakłuwanie skóry przynosi szybkie i trwałe efekty. Taki profesjonalny zabieg możecie wykonać w domu.
Kremy przeciw rozstępom mogą mieć jedynie działanie wspomagające, ale rozstępów nie usuną, niestety..
 
reklama
:-)o myslalam ze dopiero okolo 2 tyg ekspermentuje a to juz 3
relacja z kuracji oliwkowej :
wiem ze za nic nie wymienie oliwy z oliwek na zaden krem, ani balsam, na zaden cudowny specyfik, w zyciu wyprobowalam jz wiele kremow, tych drozszych, tanszych, ziolowych, nawilazajacych, natluszczajacych itd itp i nigdy nie zadowolilo to mojej skory.. zawsze cos bylo nie tak.
Otoz w chwili obecnej mam tak gladka skore i tak doskonale nawilzona jak nigdy, moj maz sie smieje ze skore twarzy mam tak mieciutka jak pupa naszej coreczki:-D i jest to prawda.. generalnie skora na calym ciele zrobila sie miekka i promienna, jedwabiscie gladka, nie wiem jeszcze jak wplynie na zapobieganie rozstepom i likwidacje tych ktore sie juz pojawily ale jestem bardzo dobrej mysli bowiem na prawde po raz pierwszy w zyciu czuje ze moja skora jest "najedzona", ze jest ok, nie przesusza sie, nie natluszcza sie jest po prostu super. kto nie wierzy nich probuje:tak: ja polecam, wlasciwie z dnia na dzien widzialam roznice i dalej widze, podejrzewam ze to nawilzenie jakie mi funduje pomoze zapobiec roztepom, bo skora jest na prawde elastyczna, nie naciaga sie, no nic, ach tam moglabym chwalic godzinami:-) odezwe sie za jakis czas jak mi bardziej urosnie brzusio:-) pozdrawiam
 
Do góry