reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki wózek kupić

Ja natomiast polecam wózek Delti Cat - producent ten sam co X-landera a tańszy:)) Wózek ma duża gondolkę, skrętne koła , prowadzi sie go rewelacyjnie ma super zwrotnośc i fajnie sie podbija:)) Świetnie radzi sobie na naszych chodnikach i nawet kraweżniki nie sa mu straszne:)) Ma łatwo dostepny hamulec i kosz na zakupy. Wózek składa sie do małych rozmiarów co sprawia ze nawet zmieści sie do niewielkiego bagażnika. Ogólnie ja widze same + w tym wózku:)) Jedynie co może troche odstraszyc to waga wersja gondolkowa waży 15 kg ale jak któs nie musi dzwigac wózka po schodach to żaden problem:)) Ogolnie moge zdecydowanie polecić ten wózeczek:)) Acha dodam ze wózek bardzo ładnie sie prezentuje :)) Dla zainteresowanych to taki wózek jak ten:))
Wózek dziecięcy CAT
 
reklama
ja kupiłam espiro vektor 4 air i jestem bardzo zadowolona , przedewszystkim i gondole i spacerówkę można wpiąć tyłem lub przodem do kierunku jazdy , łatwo i szybko się składa i waży mniej niż 10kg ,fajnie się prowadzi bo ma skrętne koła z przodu
 
Mialam kiedys Deltim Voyager, teraz mam Delti Cat.
Cat to wielofunkcyjny wozek czyli mozna miec wersje gondolka+spacerowka+fotelik, wszystko na jednym stelazu. Ja poki co mam gondolke. Jest duza i wygodna nawet dla duzego dzidziusia. Ma regulacje kąta nachylenia materacyka, jesli komus na tym zalezy. Ja akurat nie korzystam. Stelaz aluminiowy, kołka przednie skretne i duze, sprawdzają sie na nierownosciach. Swietny kosz na zakupy, miesci sie w nim ogrom rzeczy, ostatnio tez moj kot, lubi jezdzic z nami na spacery :) Warto obejrzec ten wozek, cena tez jest w porzadku. Ja jestem zadowolona.
 
nie polecę Ci konkretnego modelu ale wiem jedno - NIE KUPUJ WÓZKÓW tzw. ABC ważących tonę - my taki jeden dostaliśmy używany i wylądował w garażu, na jedno dziecko przypadają 2/3 wózki, które wydają mi się być niezbędne a mianowicie 0-7mies. - wózek głęboki, z dużą, głęboką gondolą, na porządnych kołach i amortyzatorach, potem spacerówka, ewentualnie na wyjazdy mała parasolka. Wydają mi się atrakcyjne takie wózki wielofunkcyjne, że do kółek możesz doczepić gondolę/fotelik samochodowy lub część spacerową, jednak kosztują one majątek, no i z tego co zauważyłam gondole są małe i zmieścić tam dziecko w kombinezonie zimowym z kocykiem hm... no nie mam pojęcia jak
 
Zdecydowanie nie wózek X-Lander. Mała gondola, twarde zawieszenie, ciężki, duży po złożeniu i na dodatek jako produkt rodem z Chin - drogi.
Polecam zdecydowanie SOLARIS firmy Bebetto (chociaż nazwa włoska, firma i wózek polski) - miękkie zawieszenie. duża składana gondola, spacerówka w dwie strony, mały po złożeniu (chowa się do bagażnika Matiza(!), bardzo dobra jakość materiałów i wykonania a przy tym bardzo dobra cena 1299,- za komplet (głęboki, spacerówka, fotelik samochodowy)
 
Zdecydowanie nie wózek X-Lander. Mała gondola, twarde zawieszenie, ciężki, duży po złożeniu i na dodatek jako produkt rodem z Chin - drogi.
Polecam zdecydowanie SOLARIS firmy Bebetto (chociaż nazwa włoska, firma i wózek polski) - miękkie zawieszenie. duża składana gondola, spacerówka w dwie strony, mały po złożeniu (chowa się do bagażnika Matiza(!), bardzo dobra jakość materiałów i wykonania a przy tym bardzo dobra cena 1299,- za komplet (głęboki, spacerówka, fotelik samochodowy)

od kiedy x-landery sa produkowane w chinach??wydawalo mi sie ze to polskie wozki... i chyba Twoj post jest reklama konkretnego wozka... w cenie reklamowanego przez Ciebie wozka rowniez mozna x-landery dostac http://allegro.pl/nokaut-x-lander-xa-2011-gondola-wyprzedaz-i2024818334.html wiec chyba nie az takie drogie sa x-landery...
 
reklama
Zdecydowanie nie wózek X-Lander. Mała gondola, twarde zawieszenie, ciężki, duży po złożeniu i na dodatek jako produkt rodem z Chin - drogi.
Polecam zdecydowanie SOLARIS firmy Bebetto (chociaż nazwa włoska, firma i wózek polski) - miękkie zawieszenie. duża składana gondola, spacerówka w dwie strony, mały po złożeniu (chowa się do bagażnika Matiza(!), bardzo dobra jakość materiałów i wykonania a przy tym bardzo dobra cena 1299,- za komplet (głęboki, spacerówka, fotelik samochodowy)

Dobre;D że niby Bebetto 100 % polski wyrób? Praktycznie każdy wózek ma coś z Chin, ale nazwać X-landera "rodem z Chin", przegięcie. I z tą "bardzo dobrą jakością" Bebetto bym nie przesadzał, chociaż kto reklamując swój wózek napiszę, "dobry" lub "nienajgorszy"?;D Nie żebym bronił X-landera bo raczej na chwilę obecną gdybym miał sobie coś kupić to ani jedno ani drugie by mi nawet prze myśl nie przeszło, ale taki lekki podjazd zalatuję hipokryzją;) Może wymienić kilka problemów jeśli chodzi o Bebetto dla równowagi?

Pozdrawiam
 
Do góry