reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki wózek, łóżeczko i inne akcesoria wybrac?

zgred wlasnie co ty jeszcze robisz w domu:baffled: nic sie nie dzieje???

laski ja mam pyatnie odnosie sanek,juz od zeszlego roku mysle jakie kupic???Jakie wy macie?Drewniane z oparcie,czy moze plastikowe.
Ja ostatnio myslalam nad takiemi

snolizzard_5035024_tn.jpg


lub takimi
EDA%20ziel%20sznur.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja jak zwykle ma dylemat,bo w sumie te drugie sa dla dzieci od 1-3 lat na spacery ito byly by ok,a zas te pierwsze sa bardziej dla frajny,mozna kierowac,hamowac itp.dwie osoby spokojnie moga sie zmiesci wagowo do 120kg
sam niewiem hehe:baffled:
 
My mamy zwykłe drewniane i są super. Pola dostała je na gwiazdkę dwa lata temu, więc miała nieco ponad pół roku i juz nimi jeździła. Na pewno długo nam posłużą.
 
Nic się nie chce dziać jakoś....

Normalnie dół że mówię Wam... Tylko hemorole mi wychodzą i wkurzają mnie. Poza tym nic innego nie chce wyjść.

Nigdy bym nie przypuszczała że 26 jeszcze będę nierozdwojona...

Aga
 
Przeczytałam ze Zgredek jutro na przymusową oksytocynke... oj juz mnie wszytsko boli ała!!!!
I patrzcie jakie to wszystko inne - jedno dziecko wczesniaczek taki spory, jedno tyle po terminie, prawda to ze kazda ciaza inna chociaz ja kazde rodziłam po terminie chociaz Miska prawie w terminie...
 
reklama
Do góry