reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki Wózek Polecacie :) ????

dzieki Pabellla...a niewiesz czy xt jest nizszy??i wogole uwazasz ze xlr mozna nazwac spacerowka czy raczej jest parasolka typowa??ja mam 156 cm wzrotu i wlasnie niewiem czy dam rade bo nie widzialam go na zywo jednak zdecydowanie on bardziej podoba mi sie od xt wiec mam dylemat
 
reklama
Julia- my mamy xt. Jest niższy ale nie wiem dokładnie o ile. Patrząc na inne spacerówki to należy i tak do dość wysokich (ma również wysuwane rączki). Ja mam 164 i prowadzi mi się go bardzo dobrze. A co najważniejsze Jaś jest bardzo zadowolony:-). A różnicą prócz wysokości to chyba liczba dodatków do wózka. Wielki plus to budka xxl.
 
Ostatnia edycja:
budka xxl w w xt tez jest ?? ja bym odrazu zdecydowala sie na xrl ale wlasie niewiem czy nie za wysoki cholera;/ale skoro ty jestes niewiele wyzsza i mowisz ze prowadzi sie dobrze...hmmmmmmciezka sprawa hahhaa;p
 
Tak w xt jest. To głownie sprawę przewyższyło. No i ja kupiłam na allegro używanego cały miesiąc z pałąkiem oryginalnym za połowę ceny:-).
 
ja mogę zdać swoja relację z użytkowania od tygodnia concorda fusion i maclarena quest.

Jeśli chodzi o dotychczasowy wózek to był Mutsy urban i oje porównanie będzie tylko do niego.
Concord prowadzi się o wiele łatwiej różnica jet na tyle duża że czuję jakbym prowadziła sam wózek bez dziecka. Dużym plusem jest całkowicie zdejmowana tapicerka do prania łącznie z budą. Troszkę denerwowała mnie folia w budzie bo przy obecnej pogodzie bardzo świeciło mi na Zoskę ale doszyłam sobie płutno i pozostawiłam małe okienko i jest super. Budkę można przesuwać prawie do pałąka by zasłonić słonko ale niestety zostaje dziura przy rączce. Jest to wózek dla rodziców o każdym wzroście, rączka regulowana i na pewno nie da się kopać wózka podczas spaceru. Plusem jest płynna regulacja oparcia (na taśmach) no i okrycie w pałąku ( nie zgubię i nie zapomnę) A minusem są piankowe koła, mieliśmy pompowane i komfort na nierównościach jest zupełnie inny. Jeśli chodzi o odczucia Zosi to bardzo polubiła jazdę nowym wózkiem, siedzi w nim nawet 2 h i się bawi w parku.

A jeśli chodzi o Maclarena to jest leciutki zwrotny ale bez rewelacji no i w naszym wypadku skończy jako wózek w samochodzie przydatny podczas zakupów. Nie wiem czy to wina Zosi czy wózka ale co 15 min musiałam ją poprawiać bo mi zjeżdżała. cdn (kupka się przydarzyła)
 
Maclaren quest to wózek raczej dla starszych maluchów. Do końca się oparcie nie opuszcza (w xt, xlr tak). Nie ma amortyzowanych kół, albo tylko tylnie. No i kółka mniejsze niż w xt i xlr :-). Za to jest lżejszy i mniejszy po złożeniu:-).
 
no wiec wlasnie wchodzi w gre tylko xt i xlr lecz ten drugi boje sie ze bedzie za wysoki i jest ciezko dostepny w kolorze niebiesko zoltym cholera no;/a tak juz bym odrazu zamawiala ;/a xt tez fajny jednak jakos kolorystyka nie ta ehhhh marudze i niewiem dalej co zrobic hahhahahha
 
reklama
Do góry