reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki wózek używany warto kupić?

dokładnie, a wtedy nawet używany wózek może być lepszy niż nówka, mój maxi cosi po takim czasie wciąż wygląda super:)
 
reklama
Może być lepszy o ile marka także będzie na odpowiednim poziomie i sam wózek zadbany,niezniszczony. W przeciwnym razie ciężko pisać o tym że używany jest lepszy niż nowy wózek.
 
JA TAM UWAZAM, ZE JEDNAK TE LEPSZYCH FIRM BEDA DOBRE JAKO UZYWANE, ALE NIE MOWIE TU O MARCE TYLKO jakosci wykonania, ja mam moodd od quinny, dbam o niego, bo bede go chciala w przyszlosci sprzedac
 
z uzywanych to pewnie właśnie Quinny długo posłuży :tak:
nie wiem który model, ale ogólnie z tego co słyszałam, to firma cieszy się dobrą opinią.
 
Używane wózki Coneco również cieszą się dobrą opinią,chociaż tak generalnie to wszystko zależy od stanu w jakim kupimy wózek,dlatego zdecydowanie bardziej wolę nowe wózki które są na gwarancji. Wtedy mam pewność tego co kupuje.
 
Ja miałam używane V3. Nie powiem, żeby był jakiś tragiczny, ale irytowało mnie strasznie to, że ciężko było go złożyć..Przednie kółka musiały być zablokowane, bo na skrętnych nie dało się jechać.

Teraz zastanawiam się nad Mutsy Transporter. czy któraś z mam korzystała z używanego Transportera?
Najbardziej zależy mi na łatwości składania i lekkości wózka. No i żeby był mały po złożeniu, bo jeżdżę Polo, więc mega bagażnika nie mam. ;-) Czy to rozkładanie spacerówki, rzeczywiście jest takie straszne jak czytałam w paru opiniach?
 
Moim zdaniem nie ma takiego wózka który używany byłby w 100% warty kupna,chyba ze jest to kolejny w rodzinie i faktycznie zadbany,sam model czy już kolorystyka to osobna kwestia,a po drugie w grę wchodzi również cena,budżet jaki posiadamy na ten cel. Czasem warto postawić na nowy.
 
Witajcie Drogie Mamy,
Wszystkim Wam życzę szczęśliwego rozwiązania!
Ja co prawda przywędrowałam do Was z zupełnie innej grupy, ale mam dla Was coś co może Was zainteresować.
Mam do sprzedania bardzo ładny, nietuzinkowy wózek po córce, w idealnym stanie, 2w1 z adapterami do fotelików. Jeżeli któraś z Was nie ma jeszcze wózka dla swojego maluszka to zapraszam zainteresowane Panie na stronę allegro: Wózek 2w1 gondola i spacerówka + dodatki MUTSY IGO (5683151529) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Pozdrawiam
Mama_magda
 
Generalnie najważniejsze w kupnie używanego wózka jest jak dla mnie zobaczenie go na żywo, lub ewentualnie przejrzenie tryliarda zdjęć w bardzo dobrej rozdzielczości. Marka jest rownie ważna, tym bardziej, jeśli nie ma możliwości zobaczenia go na żywo przed zakupem. Mam Mistrala i na pewno, gdybym jeszcze w przyszłości miała kupic wózek, to zastanowiłabym się nad używanym, ale tylko sprawdzonej marki.
 
reklama
Do góry