reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jakich kosmetyków i leków używacie?

Dziewczyny,które używacie Elidelu.Czy to prawda,że po odstawieniu tej maści,stan skóry sie pogarsza?Jak to wygląda z Waszych obserwacji?Mój synek okresowo ma pogorszenie stanu skóry i chciałabym to załagodzic ,oczywiście bez sterydów.Do tej pory ładnie goił Bepanthen,maść z wit.A.Jednak ma kilka plam na szyi,które nie chca się zagoić i bardzo malucha swędzą.:no:A lekarze to by sterydy pakowali i tyle.:szok:
 
reklama
My kapiemy sie w Oilatum, do tego szampon Oilatum i kremik po kapieli tez Oilatum. Stosujemy go tez do buzki i krostki ladnie znikaja. Pupcie myje sama woda lub w przypadku wiekszego zabrudzenia mydlem Bambino. Do smarowania pupy niedawno byl Sudocrem, ale jakos przestal dzialac:confused: nie wiem, czy skora sie przyzwyczaila:confused:, ale ciagle pojawialy sie zaczerwienienia. Teraz uzywamy Linomag na zmiane z Bepantenem i jest lepiej:-)
 
Ja na buzie smaruje emolium jak sie pojawia jakies plamki czerwone i małemu pomaga:tak:do pupy puderek a po kapieli czyli raz dziennie sudocrem i jak narazie z pupa nie było problemów:tak:
 
Witam wszytskie mamy i ich pociechy:-) Zajrzałam na to forum ponieważ moja córeczka cierpi na AZS, wszelkimi sposobami próbuje uniknąć terapi sterydowej (chociaż lekarze najchetniej ją stosują:-() Kąpiele w Oilatum i natłuszczanie Emalium przynosiły poprawe ale niestety krótko trwałą, ostatnio pani dermatolog przepisała mi jakąś szewdzką nowość Hud Salve z linii Hudosil i olejejk do kąpieli z tej samej linii, miałam problem ze znalezieniem tego w aptece ale w koncu sprowadzono mi ja na zamowienie za 24zł i musze powiedzieć że choć stsoujemy to dopiero 3tyg to widze poprawe:-):-):-) Skórka Majeczki z każdym dniem coraz ładniejsza, bede informować o postepach w terapii:-)
 
Maju, jak postępy w leczeniu AZS?
Słyszałam od mojej lekarki, że to bardzo dobra maść na suchą skórę i w ogóle, że Hudosil to świetna firma:tak:. Napisz, czy tak jest rzeczywiście...

[FONT=&quot]Patrzyłam w necie i znalazłam Hud Salvę za 31 złotych:nerd:. W jakiej aptece dostałaś tak tanią? Może dla mnie i mojej córeczki Ani, też sprowadzą :-) [/FONT]
 
Witajcie, u nas od 3 miesiecy raz lepiej raz gorzej. W dodatku moj synek chyba zle reaguje tez na pyłki, bo ostatnio podraznienie pod oczami, troche wyspki na brzuszku. Choc i tak lepiej, bo na bódce byl w tym tygodniu az wysięk :baffled:. Smaruje Balneum, maścią ihtiolową, maścią eurecynową, do kąpieli mydełko Oliatum. Ale chuba kupie do kapieli Pharmaceris AT ponoć dobre.
Juz naprawde nie wiem co szkodzi mojemu synkowi, bo od dawna jest na Nutramigenie, dieta i nowe produkty ostrozne.
 
Witajcie Drogie Kolezanki,

ja uzywam dla swojego malucha tylko Balneum - plyn do kapieli, zwykly Balneum Hermal, albo Balneum Hermal Plus - to na atopowe zapalenie skory, albo nawet jak skora malucha jest przesuszona, dziala leczniczo. Te produkty sa najdluzej na rynku polskim, dobre i sprawdzone.
Moja mama jest polozna srodowiskowa i sama zaleca takie kapiele (tylko w plynie, bez dodatkowego zadnego mydelka) + Balneum Baby Krem - po kapieli. W zupelności wystarcza i w pelni zabezpiecza skore Malucha...;)

Szczerze polecam,:tak:
Izunia.
 
kąpiel:-): mydełko Bambino po kapieli oliwka tez Bambino,krem bambino i szampon chustecziki tez BAMBINO;] jestem zzdecydowanie na:tak:ta firma jest rewelacyjna i sprawdzona od lat;]kometyki super nawlizają skórka jest po nich taka miekka i gladka slicznie pachną;-)onie wiem jak z Hipem i nivea baby ale slyszalam ze tez sa dobre :-)ODRADZAM!oliwke Johnson's baby jest jak woda a do tego wysusza u uczula :wściekła/y:miaalam ja tylko raz i wiecej jej nie kupie nie wiem jak z resztą,narazie caly czas bede przy Bambino są sprawdzone od lat:-p
 
reklama
Do góry