reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imię dla dziecka ?

reklama
U nas to niedopuszczalne dać jedno imię
Wszyscy w rodzinie mają 2 (i z bierzmowania) tak jest w naszym rejonie

Ale za to mój mąż pochodzi z Żywca i ma jedno imię - ja wiem na pewno dziecko będzie miało dwa ;-)
 
Mój mąż też ma jedno, ale nasza dzidzia będzie miała dwa:happy:

jak będzie chłopak, to drugie imię damy po moim tacie ( mam dwie siostry no i nazwiska po nim już żadna nie będzie miała to chociaż tyle:-) on na razie nic nie wie:-))
 
Ostatnia edycja:
Moje dziewczyny mają po jednym imieniu i teraz też damy na pewno jedno.
Ja się dowiedziałam dopiero przy wyrabianu dowodu osobistego, że rodzice mi dali drugie imię, taką małą wagę do tego przywiązali. Mało tego jak moja siostra się urodziła to też jej dali drugie imię i to takie jak moje, obie mamy Anna... Zapomnieli że ja już mam takie...
 
reklama
Ja mam jedno imię, mąż dwa.
Synio też dwa - Filip Kajetan, a wybrane tak dlatego, że mąż chciał FIlipa, ja Kajetana i to był taki kompromis. W sumie bardzo często używamy obu imion.
Jak to będzie z drugim synusiem to się jeszcze okaże.
 
Do góry