reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jakie mokre chusteczki polecacie

My używaliśmy bambino, dada, i pampers baby fresh i kilka innych. Mimo, że pampers były najlepsze ze względów ekonomicznych szukaliśmy alternatywy, po czym zorientowaliśmy się, niestety dość późno, że pampers baby fresh można kupić w wielopakach i wychodzi cenowo, jak np. dada. Generalnie Dada za mało nawilżona, na bambino kiepsko reagowała skóra, więc jak dla nas Pampers na pierwszym miejscu a potem długo, długo nic. W pieluchach nie ma chyba, aż takiej różnicy, chociaż też jest jednak zauważalna, jeśli chodzi o chłonność czy zapach. I znowu okazuje się, że można kupić pampersy prawie w cenie dady przy większym zamówieniu na allegro.
 
reklama
A ja chciałam zapytać czy któraś z Was stosowała chusteczki Bambino Baby Love ? Jakiej są wielkości, szukam czegoś ponad standard, co by udało się ekonomiczniej nieco je pożytkować.
 
Ostatnia edycja:
Ja wychodzę z założenia że jeśli kosmetyki są dobre to skupiam się na jednejj firmie i nie modzę. Baby Love są ok, pieluszki też. Problem z głowy, bo i cena przystępna.
 
Ja mama dwójki ;), dla obojga używam Kindii. Mają kilka rodzajów, więc można dopasować do wieku dziecka, skóry, wymagań. Nigdy nie podrażniły, mają delikatny zapach. Mam taki sposób, że sprawdzam najpierw akcesoria i kosmetyki dla dzieci na sobie, a chusteczkami np. zmywam twarz, sama mam delikatną alergiczną skórę. Jeśli mnie podrażnią, nie stosuję na dzieciach. Przy Kindii mi się to nie zdarzyło, no i cenowo wychodzę na nich nieźle ;)
 
Bambino,dada czy Baby Fresh - to moim zdaniem jedne z lepszych mokrych chusteczek dla dzieci i przy tym również nie drogie,można kupić je nawet w sklepach internetowych.
 
Jeśli chodzi o kosmetyki dla moich dzieci, zwracam uwagę, czy mają właściwości odpowiednie dla takiej skóry, bo skóra dziecka jest bardzo delikatna. Dodatkowo ostatnio moja pediatra powiedziała mi, że u najmłodszych skóra szybko traci wodę i się przesusza. Mój mały miał taki problem… Okazało się, że nie możemy stosować wszystkich kosmetyków. Tylko te, które dobrze nawilżają, np. z emolientami. Podobnie rzecz się ma z mokrymi chusteczkami, my używamy Kindii, bo je zawierają. Te w nowym opakowaniu, co zauważyłam, mają większy rozmiar.
 
reklama
Do góry