reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jakie sa pierwsze objawy ciąży?

ania123:

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
16 Wrzesień 2023
Postów
35
jakie mieliscie 1 objawy ciazy ?
kiedy wystepowaly ?
i w ogole od kiedy są
moga byc objawy ciazy na przyklad tydzien po stosunku ?
 
reklama
Objawy nie zawsze się ukazują w początkach ciąży i nie u każdego są takie same, tydzień po stosunku to zdecydowanie za wcześnie bo pewnie nie doszło jeszcze nawet do zagnieżdżenia zarodka, tak samo tydzień po stosunku nie wyjdzie żaden test ciążowy, w którym dniu cyklu jesteś lub ile od owu ?
 
Tydzień po stosunku to stanowczo zbyt szybko, samo wniknięcie plemnika do komórki jajowej do zagnieżdżenia się zarodka w macicy, może trwać od 7 do 12 dni po stosunku. Ja miałam objawy bardzo częstego oddawania moczu dopiero, gdy spóźniał mi się okres. I to były jedyne objawy.
 
Objawy nie zawsze się ukazują w początkach ciąży i nie u każdego są takie same, tydzień po stosunku to zdecydowanie za wcześnie bo pewnie nie doszło jeszcze nawet do zagnieżdżenia zarodka, tak samo tydzień po stosunku nie wyjdzie żaden test ciążowy, w którym dniu cyklu jesteś lub ile od owu ?
mialam 31 dnia owulacje i wlasnie w ten dzien byl stosunek i zastanawiam sie czy mialabym juz jakies objawy i czy byla by to ciąża
 
Myśle, że najpredzej w dzień spodziewanej miesiaczki. U mnie pierwszym objawem był potworny ból głowy i tyle. Dzień przed terminem miesiaczki mi nawet test nie wyszedł. Potem zaczęły się bóle typowo jak na okres a takie konkretne objawy, których każdy wypatruje typu mdłości to w ogóle tak 8/9 tydzień gdzieś.
 
reklama
Ale byl zabezpieczony prezerwatywa, ktora nie pekla. Dziewczyno, bardzo ci sie nudzi. Juz dostalas tyle odpowiedzi, a dalej meczysz bule. Nie jestes w ciazy. Wez sie za czytanie ksiazek, a nie za seks.
No właśnie widziałam wczoraj dwa posty od tej dziewczyny w tej sprawie
 
Do góry