reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie wózki polecacie i gdzie je kupić w Pile

Dołączył(a)
9 Marzec 2008
Postów
7
Miasto
Piła
Cześć :-)

Szukamy z mężem sklepów z wózkami w Pile lub okolicach, może któraś z Was mogłaby nam jakiś polecić??? Informacje o innych sklepach z artykułami dla dzieci też mile widziane. Z góry dziękuje.

Pozdrawiam Pati.
 
reklama
Pati niestety nie wiele jest w Pile sklepów z wózkami. Ale tak: Nowy Merkury, Świat Dziecka na ul. Asnyka, na ul. kolbego i w IBI i jeszcze jest jeden jak się idzie za NIKO w strone szkoły Gastronomicznej czy Ekonoma to na skrzyżowaniu w lewo (niepamiętam ulicy) i tam po schodach jest też sklepik z wóżkami. To tyle chyba. Pozdrawiam
 
Na ul. Styki jest duży sklep z zabawkami i artykułami dla dzieci. Mają tam również spory wybór wózków. Udanych zakupów;-) Pozdrawiam!!!
 
witajcie,
Mam pytanie, czy w pile jest jakiś lumpeks dziecięcy albo komis z ubrankami, zabawkami, wózkami etc???
 
Jest komis tabaluga przy szkole podstawowej nr 1 na Buczka, oraz komis obok kina Iskra, który polecam bo jest niedrogi a rzeczy mają bardzo przyzwoite (to komis odzieżowo techniczny). Jeśli chodzi o ciuszki to w każdym lumpeksie można dostać coś fajnego np na deptaku, tylko trzeba iść w dzień dostawy. Aa jest jeszcze komis na ul. Wiotosa niedaleko McDonalda, tylko trochę zaniedbany.
 
Witam przyszłe i obecne mamusie. Proszę powiedzcie mi gdzie można dostać taki wózek ? czy tylko przez internet? czy tu gdzieś w sklepach mogę go znaleźć? trudno jest dokonać zakupu widząc tylko zdjęcie

bardzo dziękuje za odpowiedź
 
reklama
Witaj! Duży wybór wózków jest w Galerii Dziecięcej na ul. Styki. Nie wiem tylko czy akurat taki model dostaniesz, ale warto tam zobaczyć.
 
Do góry