reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jakii prezent dla 3latka?

reklama
moje dziecko najlepiej bawi sie małymi zwierzątkami czy drzewkami, za 5 zeta. i ciastoliną. choćby z biedronki.
 
U nas swietnym trzeciourodzinowym prezentem okazalo sie byc Lego Duplo, a konkretniej ciuchcia i szyny. Nawet starszak lubi sie nia bawic i prawie codziennie buduja we dwoch nowe trasy:-) Poza tym wszelkiego rodzaju ksiazeczki, plyty ze sluchowiskami sprawiaja radosc:tak:
 
O ciekawy pomysł z lego :) Zawsze mam problem z wyborem zabawek dla chłopców, dla dziewczynej wydaje się, że jest więcej :)
Profesjonalna i skuteczna firma dermokosmetyków Avene
 
to jest już ten wiek, kiedy może się bawić ciastolinami, ja bym była za Play Doh Magiczna Lodziarnia - Akpolbaby czymś takim, żeby mógł sobie polepić i zrobić bałagan, a jednocześnie to wszystko jest o wiele lepsze niż zwykła plastelina, która bardzo brudzi.
Ciastolina chyba też brudzi, ale w sumie może być ciekawym prezentem. Wydaje mi się, że 3 letnie dziecko jest za małe :)
Profesjonalnie wykonane etykiety
 
Kalina ---> a np jakie??
Poza ty trzylatki lubią plastelinę itp. tylko właśnie fajnie jest kiedy cała rodzinka lepi różności, modelina jest ok ale ktoś dorosły musi "rozrobić na miękkość", te ciastoliny i akcesoria w sumie są też fajne ale raczej dla starszaków, które już więcej czają:)
 
reklama
Czesc wszystkim nad prezentem to kazdy musi sie zastanowic poniewaz kazde dziecko lubi czyms innym sie bawic:) moj synek jest teraz na etapie spiderman:) puzzle i auta elektryczne leza w szafie. pozdrawiam:-)
 
Do góry