reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jestem nianią a pracodawca mnie podrywa

hana31 nie zrozumiałaś mojej wypowiedzi ale ja nie pisałam o wątku na BB tylko nawet przez Ciebie przytoczonej stronie, że tam też pisała o tym problemie :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Oj, dziewczyny, pisze prawdę czy nie, zawsze warto odpowiedzieć. Jeśli się nie pomoże tej konkretnej osobie to ktoś inny kto naprawdę ma taki problem może trafić na tę stronę i znaleźć dobre rady. A ona reklamuje stronę dla niań gdzieś tam w necie, a tu pisze że jest nianią i ma problem. Jedno drugiego nie wyklucza!
 
Oj, dziewczyny, pisze prawdę czy nie, zawsze warto odpowiedzieć. Jeśli się nie pomoże tej konkretnej osobie to ktoś inny kto naprawdę ma taki problem może trafić na tę stronę i znaleźć dobre rady. A ona reklamuje stronę dla niań gdzieś tam w necie, a tu pisze że jest nianią i ma problem. Jedno drugiego nie wyklucza!
Ma problem i co dalej?????:sorry:
Musi załatwić to sama....:tak:
Jak facet ją podrywa czy molestuje , to niech idzie to zgłosić na policje.
Bez sensu jest gdybanie na forum może tak czy siak...:eek:
 
Do góry