reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

juz chce urodzic!

zuzaczek bo twoja Bochucha przespałą termin :) ale żeczywiście po terminie to musi być dobra opieka
 
reklama
bylam dzis w szpitalu bo ktg nie bylo za dobre, maly mial za wysokie tetno, a ja za malo wod plodowych. W szpitalu powiedzieli ze wszystko jest w porzadku i mam sie zglosic za dwa dni. Tylko strachu sie najadlam. Duzo bedzie jeszcze falszywych alarmow? pozdrawiam
 
cześć martucha zapraszamy na sierpniowe mamy zajrzyj do galerii sierpniowych dzieciaczków napisz swoje dane to cię dopisze :)
 
ale wam zazdroszcze :( chodzicie sobie z tymi wielgachnymi brzuchami po mieście :) a ja biedna od 25 tygodnia a w zasadzie od końca 24 do rozwiązania w szpitalu leżałam. Nawet nie zdążyłam w ciążowych rzeczach chodzić a tyle sobie tego kupiłam :(. Jedyna moja ciążowa kreacja to koszula szpitalna, w sylwestra nawet w koszuli leżałam ...KOSZMAR.......zazdroszcze :)
 
reklama
Hej babeczki. Mi zostały 2 dni do terminu... ale chodzę jak na szpilkach juz od tygodnia. Myślałam, że urodzę wcześniej, bo moja mama 2-kę dzieci rodziła 2 i 3 tygodnie przed terminem. Widocznie to nie jest żaden wyznacznik. Od 2 dni mam wieczorne kłucie w dole brzucha, nie wiem czy to maleństwo mi się wierci, czy faktycznie coś sie dzieje. Niestety tak jest tylko o 23.00. Jak idę spać wszystko wraca do normy i rano budzę sie jakby nic się nie stało. Lekarz każe mi się zgłosić do szpitala 2 dni po terminie! Nie rozumiem czemu tak szybko, skoro tydzień to niby norma. W szpitalu mają zadecydować czy wywoływać poród, czy puścic mnie do domu.
A na wywołanie skurczy pomaga masaż macicy- moja położna tak robi, ponoć skuteczna metoda. Ja się nie zdecydowałam jeszcze. Ale jak minie termin to na pewno się do niej zgłoszę.
 
Do góry