reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kącik małego smakosza

DAWIDOWE Alicja pije mleko 2% z Krasnegostawu najczęściej. Czytałam gdzieś, że najważniejsza jest kwestia krótkiego terminu ważności + tego żeby to nie było mleko UHT.
 
reklama
makuc a już nie pije mm?. Ja dzisiaj dałam jej takie z butelce z krótszym terminem 2 %. Jadła już zwykłe z płatkami, i trochę piła i nic jej nie było. minus tylko będzie taszczenie tych butelek.
 
ona (poza na prawdę nielicznymi momentami) nigdy nie piła mm tak na dobrą sprawę ;-) do roku na cycu, w między czasie pseudo skaza a teraz je kaszki (oo tu jest mm :happy2:) albo zupy mleczne na normalnym mleku. Czasami kupuje jej też takie w kartoniku waniliowe ale przy nich trzeba bardzo na sklad patrzeć, gdyż 3/4 to mega syf jest.
 
moja czasem pije to czekoladowe mlekowity w kartoniku ale to tak raz w miesiącu. Ona tak lubi mleko że specjalnie nie staram się ją jeszcze dopajać.
 
DAWIDOWE skoro Laura lubi mm to rzeczywiście bez sensu jest "dopajanie". U nas mm nie przeszło ze względu na smak (a próbowałam WSZYSTKICH łącznie z tymi juniorami smakowymi) :baffled:
 
Ostatnio u Nas hitem na śniadanie zamiast mleka jest bułeczka maślana (z biedronki) z nutellą:sorry2: Mleko teraz je przed drzemką i po kąpieli wieczorem:sorry2:
makuc Kamil też lubił mm ale pózniej nie chciał pić i także mu podawałam te smakowe ale nie chciał to przeszłam na zwykłe i je bez problemu.Kaszki ryżowe uwielbia i mu kupuje i wcina łyżeczką tak w butli nie chce:sorry2: a tu też jest mm więc chyba najgorzej nie jest:dry:
 
Ostatnia edycja:
reklama
KANIA a Alicja w ogóle herbaty pić nie chce :cool: woli samą wodę ew. lekko zabarwioną sokiem domowej roboty. Z tym, że ja jej tej dzieciowej nigdy nie próbowałam dawać, gdyż wszędzie piszą, że te granulowane to sam cukier i zero jakiegokolwiek pożytku finalnie i że zdecydowanie lepiej jest zwykłą czarną dać ale tak tylko żeby woda była delikatnie zabarwiona "dla smaku" jak to się mówi ;-)
 
Do góry