reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kąpiel na siedząco?

[/quote] Stracha to pierwszy raz miałam, bo Oli ważył tylko 2kg i wykąp tu taką pchełkę-chyba z 10 minut mi to zjęło.wszytko pimału , ręce się trzesły........ale jakos poszło a potem to juz z górki było:tak::tak::tak:[/quote]

Estera dobrze wiem o czym mowisz;-) Nademna stala pielegniarka jakby co:-)
Foczke uzylam moze 3 razy maly jej nie cierpial bo nie mogl sie przekrecic na brzuszek ( w wodzie robil to od samego poczatku, a "na sucho" dluugo nie chcial). Od jakiegos czasu kapie Thomasa w doroslej wannie i dosc czesto razem bierzemy kapiel.
 
reklama
I to ile zarazków..............w szkole rodzenia nam odradzali taka gąbkę............

Aga to kap go na połleząco i podtrzymuj tak jak noworodki sie kąpie.

prubowalam ale nie da rady on albo chce siedziec albo lezec, sam jeszcze sztywno nie siedzi tylko chwilke a potem wali z calej sily na lozko wiec nie chce wiedziec jak by sie to w wannie skonczylo...
 
prubowalam ale nie da rady on albo chce siedziec albo lezec, sam jeszcze sztywno nie siedzi tylko chwilke a potem wali z calej sily na lozko wiec nie chce wiedziec jak by sie to w wannie skonczylo...
A na brzuszku, próbowałaś? Celinka to tylko na brzuszku albo na siedząco by się kapała, a jeszcze jak tata fale zrobi to w całym domu słychać jak piszczy z zachwytu:-D.
 
tak tylko to mycie takie troche niewygodne.... a on wazy juzkolo 9,5 kilo trudno nad nim zapanowac mam nadzieje ze szybko zacznie sieziec stabilnie i bedzie ok. narazie jeszcze sie miesci w foczce chodz chce siadac a sie nie da :-)
 
Hej Mamusie :)
Moja córka ma skończone 7 miesięcy i jeszcze nie siedzi sama w wanience.
Ale poza wanienka nawet jej się udaje stabilnie siedzieć ;-)
Jak myje nikusi główkę to leży spokojnie na pleckach później podtrzymuje jej nóżki i siedzi, gdybym je pusciła to by poleciała na plecki.... takze jak narazie w waniennce siedzi za moja pomocą :-)
 
Mam od pewnego czasu problem z kąpielom małej. Nie chce siadać w wannie, tylko stoi i kąpiel musi jak najkrócej trwać, z tego powodu mam problem z umyciem główki. Mała niczym się nie przestraszyła, próbowaliśmy już różnych zabawek, nawet misi;-) Kąpiel od początku była zabawą więc nie wiem co się stało:-(
Może Wy będziecie miały jakiś pomysł do przekonania jej do kąpieli!!!!
 
reklama
jagna kup takie radko na glowe z canpola jest zakldasz na glowke i malej nic do oczek nie leci a glowe mozesz myc normalnie :-) moja mama z moja bratem to testowala i teraz daje myc glowe bez problemu a on taki histerykl ze glowa boli a rondko zdalo egzamin :-)
ja cale szczecie nie mam jeszcze zadnych problemow z myciem glowy, maly daje sobie umyc a jak leci woda po oczach to sie cieszy i musze to robic jeszcze kilka razy :-)
http://www.allegro.pl/item533174306_rondo_kapielowe_mycie_glowy_bez_lez_dwa_kolory.html

to akurat jest inne ale z canpola w auchanie mozna kupic.
 
Do góry