reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie piersią, a wizyty u ginekologa.

KasiaMarysia23

Fanka BB :)
Dołączył(a)
3 Luty 2015
Postów
13 965
Hej laski. Jestem wrześniówką 2016, córka urodzona w terminie - cc niewspółmierność porodowa.
6 tyg po połogu byłam u mojej ginekolog, miałam badanie, cytologię i na koniec doktorka kazała mi ustalać wizyty co 3 miesiące dopóki kp.
Każda z moich znajomych się dziwi czemu tak mam mieć kontrole, może Wy wiecie z czego to wynika?

Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nie mam pojęcia:) sama się zdziwiłam czytając twój post :)
Jestem pazdziernikówką 2016 - bylam 6 tyg po porodzie, później jak maly miał 3 mc założyłam wkładkę i po 2 miesiącach wizyta kontrolna... Kazała przyjść za rok. Gdyby nie wkładka nie byłabym u niej tak często ;)

Miałaś jakieś problemy ginekologiczne ? Jeśli tak to może dlatego :) Nic innego oprócz chęci zarobku nie przychodzi mi do głowy
 
Mnie też te wizyty zadziwiły, ja rodziłam w kwietniu 2016 r. Miałam niedawno zabieg wypalania nadżerki i po 6 tyg. kontrola i teraz dopiero za pół roku. Piersią dalej karmię i nic to mojej ginekolog nie interesuje.
Nigdy od znajomych nie słyszałam o takich kontrolach podczas kp nie słyszałam.
 
Aria, żadnych problemów nie miałam. Dopisze, że rodziłam przez cc.
Gdyby nie to ,że to lekarz na NFZ to samo bym pomyślała co Ty;)

Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to nie mam pojecia ... Kontrola blizny ??? Nie wiem jak to po cc bo ja 2 razy SN. Wiadomo ze ssanie pobudza skurcze macicy ale do tego czasu juz na pewno się obkurczyla.
Ja tez kp ale pierwszy raz słyszę.

Slyszalam tylko, że zaleca się usg piersi po skończeniu kp.
 
No to nie mam pojecia ... Kontrola blizny ??? Nie wiem jak to po cc bo ja 2 razy SN. Wiadomo ze ssanie pobudza skurcze macicy ale do tego czasu juz na pewno się obkurczyla.
Ja tez kp ale pierwszy raz słyszę.

Slyszalam tylko, że zaleca się usg piersi po skończeniu kp.
Już na pierwszej wizycie mówiła mi, że macica się ładnie obkurczyła. Wczoraj na wizycie powiedziała, że jest troche rozpulchniona, usg mi robiła i pytała kiedy test robiłam. Od marca nie mam okresu, ale test w maju negatywny był.

Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
W dodatku powiedziała, że szyjka cienkz i okresu szybko nie będzie. Przy kp tak są nieregularne miesiączki, nic zaplanować nie można.

Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez pierwsze slysze
I kp bylam miesiąc po porodzie sn u mojego gin i kazal przyjść dopiero za pół roku.
Nie mogla Ci powiedzieć dlaczego? Moglas zapytac;)
Jak test negatwny od takiego czasu to na pewno w ciazy nie jestes chyba ze po drodze zaszlas:)
Może po porodzie tak Ci organizm wariuje
Idz na bete ;)
Albo niech da cos na wywolanie.
 
Ja tez pierwsze slysze
I kp bylam miesiąc po porodzie sn u mojego gin i kazal przyjść dopiero za pół roku.
Nie mogla Ci powiedzieć dlaczego? Moglas zapytac;)
Jak test negatwny od takiego czasu to na pewno w ciazy nie jestes chyba ze po drodze zaszlas:)
Może po porodzie tak Ci organizm wariuje
Idz na bete ;)
Albo niech da cos na wywolanie.
Za 3 miesiące zapytam[emoji12]


Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry