reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie piersia/butelka, dieta mam:)

Olusi na szczęście chyba już przeszło cokolwiek to było. Przez cały dzień jak jadła to super ale jak tylko skończyła jeść i brałam ją do odbicia to płacz był taki, że w pewnym momencie mało sama z nią nie zacząłam wyć bo nie wiedziałam co jej jest i jak jej pomóc. I to nie ważne czy był cycek czy butelka. Ale dziś już po dwóch karmieniach jesteśmy i narazie Ok mała uśmiechnięta. I właśnie przed chwilą zrobiła wieeelką kupę.
 
reklama
hej babeczki
ja wyczytalam w fachowej ksiazce o mlych dzieciach ze te puste piersi to normalne w drugim miesiacu zycia,bo to zjawisko wystepuje pod nazwa zastoj laktacyjny ale mija po kilku dniach i nalezy przystawiac bobo czesto do piersi zeby znowu pobudzic laktacje.to chyba wam sie to przytrafilo
pozdrawiam
 
Dziewczyny a jakim mlekiem dokarmiacie maluchy albo karmicie???? Ja narazie NAN 1 ale zastanawiam się nad Bebilonem. I jeszcze jedno, czy wasze dzieciaczki piją ze smoków 1 czy już 2???? Bo myśle czy nie spróbować już z 2....
 
Ja dokarmiam Bebilonem, zwykla 1 jest super bo ma probiotyki i dziecko robi sliczne kupki.

U mnie tez problem pustych piersi. Maly moglby przyssac sie na stale ale niestety nie nadazam z produkcja pokarmu wiec dokarmiam ale staram sie naprawde malo. Ostatnio podaje najwyzej 30 - 60 ml najwyzej 4 razy w ciagu doby co pozwala nam uniknac histerycznego placzu a dziecko jest syte i bardziej spokojne.

Niestety u nas tez powrot do karmienia co 1,5- 2 godziny w ciagu dnia a w nocy co bite 3 godziny i ani minuty dluzej ;))

Klamko ja juz ponad tydzien temu przeszlam na smoczki butelkowe nr 2 bo maly sie strasznie meczyl przy 1. Ale wode nadal podaje przez 1 bo sie synek krztusi!
 
Ell to wcale nie jest za dużo moja tak samo przybiera i nawet nie powiedzieli że dobrze tak jak to by była norma co prawda dostała policzków ostatnio ale to nic małe dzieci są ładne pulchniutkie a jak zaczynają chodzić to szczupleją
 
a ja znowu walczę z nawałem pokarmu w piersiach..co rano budze sie zalana..mokra:(..mimo, iż Mała budzi się conajmniej raz w nocy..
 
Rusałko, Mikołaj budzi się co 2-3 godziny. Jak zbliża się 3 godzina, to ja już jestem mokra. To samo w dzień... I tak codziennie...
 
to Kasiu u mnie podobnie..a do tego..jak ten czas sie przedłuży w ciągu dnia...to piersi są nabrzmiałe..az niekiedy bolą..i (nied wiem jak napisać).."tryskają mlekiem"..:)
 
reklama
Do góry