reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie piersią

A nie bylo Wam dziewczyny trochę smutno jak już przestałyście karmić,bo mi odrobinkę jest:-(
dziewczyny juz wszystko bardzo mądrze napiasły, więc nie pozostaje mi nic innego niż się z nimi zgodzic. Powiem Ci też, że mi jakoś smutno nie było - ale to chyba dla tego, że ja się już męczyłam i w pewnym momencie karmienie przstało mi sprawiać przyjemność, a wręcz przeciwnie. Rok (a nawet ponad) to jest długo także nie smutaj a bądź z siebie dumna, że tyle czasu udało Ci się Boryska przy cycu utrzymać :laugh2:

KANIU :* to nie ma nic do rzeczy. Uwierz!
 
reklama
Czy jeszcze jakaś mama karmi piersią -czy tylko my pozostałyśmy na placu boju?
Gabi pije cyca przed nocnym spaniem no i w nocy budzi się po kilka razy.
Ale od piątku kończymy z cycem- zaczynam wtedy ferie i będziemy walczyć - coś czuję że będzie ciężko:(
 
JOLI szacun :tak:rzeczywiście chyba tylko Ty zostałaś jeszcze na placu boju. Powodzenia w odstawianiu! mam nadzieję, że wszystko pójdzie u Was tak łatwo jak miało to miejsce w moim przypadku!
 
Joli- trzymam kciuki:tak:.Faktycznie chyba już tylko Wy zostałyście.Ja swoich chłopców tak długo karmiłam ,Amelkę przestałam jakoś po 7 mcu za obopólną zgodą:-p- nie była maniaczką cyca .Może jak odstawisz Gabi,to i nocki będa lepiej przespane?Ja tak przy Tomirze miałam- zwyczajnie już się nie najadał:sorry:
 
Alicja też zaczęła nocki przesypiać właśnie po odstawieniu od cyca, więc coś w tym rzeczywiście musi być.
 
reklama
My już trzeci dzień bez cycania-dwie ostatnie noce mąż miał dyżur-spał z Gabi w sypialni a ja w salonie na kanapie.
Powiem że nie jest źle- wczoraj obudziła się tylko dwa razy napiła się wody z kubeczka i spała dalej.
Nie ma jakiś ryków i wielkiej rozpaczy.
Nie no jest super- ona wcześniej budziła się co dwie godziny na cycka.:crazy:
Już byłam tym zmęczona.
No ale nie chce pic innego mleka- mm odpada wypluwa, podaję jej zwykłe krowie przed spaniem ale wypija może 20 ml.
Starsza też tak miała do dzisiaj nie przepada za mlekiem-czasem da się namówić na kakao.
A moje cycki produkuje jeszcze tyle mleka.Odciągam co jakiś czas aby nie porobiły się zastoje- mam nadzieję ze sie wszystko jakoś unormuje.
 
Do góry