reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karteczki na 2 urodzinki naszych pociech

Dziewczynki, jesli nie za pozno to i my jak najbardziej nadal chetne... Gdzie mam wyslac adres? A no i witam was wszystkie po tak dluuuuugim czasie:-)
 
reklama
dziewczyny kochane!!!

w zwiazku z tym, ze od marca mamy sie przprowadzic na wynajete mieszkanko musze z przykroscia zrezygnowac z akcji karteczkowej :-:)-:)-( nie damy rady finansowo wiec wole was uprzedzic o tym wczesniej zeby uniknac nieporozumien.
bardzo przepraszam ze dopiero teraz to pisze, ale nie wiedzialam czy to meiszkanie wypali-a jak wypalilo-to po przeliczeniu funduszy zostanie nam na miesiac jakies 300-400 zl na zycie...

przepraszam
 
Madzia-szkoda..

Dziewczyny powysylalam liste tym ktorych adresy mailowe znalazlam-sprawdzcie czy wszystkie dane sie zgadzaja.
Iwoszka i Asioczka i inne dziewczyny ktore nie dostaly listy bardzo prosze o aktualny adres mailowy na pw
 
Przepraszam, ale nie zauważyłam wątku i bardzo rzadko ostatnio zaglądam.:zawstydzona/y:
Czy jeszcze mogę dołączyć?
Jeśli nie jest za późno to czy mogę prosić o aktualną listę?
Jeśli za późno to nie chcę robić problemów i rozumiem.
Przepraszam za zamieszanie.
 
Dziewczyny najmocniej przpraszam ale dopiero jak dostalam dzis list z lista mam marcowych zorientowalam sie a moze lepiej przypomnialam sobie:zawstydzona/y::zawstydzona/y: o akcji karteczkowej (nie zagladam do watku marcowego tylko od razy w liste subskrybowanych watkow) wiec raczej nie dam juz rady bardzo przepraszam ale to moje wina :zawstydzona/y:
 
jak to? Wysylalam ci na maila ktorego znalazlam w kontaktach- jesli nieaktualny to podaj mi na pw nowy. Inkaa- pewnie ze mozesz dolaczyc-dane bez zmian? A dodatkowo podaj mi swojego maila
 
reklama
kochane ja już dzis dostałam 2 karteczki dla Emilki ale nadal nie mam aktualnej listy chętnych do akcji mam:zawstydzona/y:
 
Do góry