reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kątek ćwiczeń...

reklama
A ja się dzisiaj pomierzyłam i stwierdzam, że nie jest tak najgorzej. Fakt waga poszła w górę (ale tym to staram się nie przejmować), ale cm bez zmian. Może mam więcej wody w organizmie?

Gnidka próbowałam poćwiczyć z tą Jiilian i powiem ci, że wymiękam w połowie :( ale w ogóle to podoba mi się jej sposób prowadzenia więc pewnie jeszcze będę próbować z nią ćwiczyć.

A od poniedziałku kręcę hula hopem:)) Uwielbiam to i mogłabym kręcić cały dzień :) Zapodaję sobie jakiś film i kręcę :))
 
Domikcw ja swoje kupowałam na allegro. Miałam to takie zwykłe z zabawkowego, ale było za lekkie i musiałam je wypełnić (ja akurat wlałam wody) żeby się dobrze kręciło. Im większe i w miarę ciężkie tym lepiej się kręci. Z tego co mam jestem zadowolona. Najzwyklejsze koło bez dziwnych wypustek a i tak mam boczki poobijane :crazy: ale już się rozprawię z moim tłuszczykiem :tak:
 
smoniczka daj znac jak działa hula-hop może też zacznę kręcić.
Od 3 dni ćwiczę po ok 30 min ale moja kondycja jest do bani :wściekła/y: Chce też zacząć biegać chociaż raz w tygodniu ale nie umie się zmusić
 
sylwia_m18 ja przed ciążą dużo kręciłam i powiem ci, że jak dla mnie efekty były super. Oczywiście ćwiczyłam też inne rzeczy ale hula fajne rzeźbi talię :) tak więc nie zastanawiaj się tylko kupuj i kręć:)))
 
Ja się tylko pochwalę, że ważę już tyle co przed ciążą,a po 6 tyg diety i ćwiczeń jest:
biust -13cm
pod biustem -4,5cm
talia -3cm
na wys. pepka -9cm
oponka -7cm
biodra -2,5cm
udo - 3cm
łydka -1cm

a wsuwam 2200 kcal i ćwiczę 3 razy w tygodniu :D
 
reklama
Gnidka super :-)

Edit:
Gnideczko właśnie jeszcze raz sobie przeczytałam twoje wskazówki odnośnie zdrowego żywienia i chyba to sobie wydrukuję i powieszę na lodówce. Niby to takie oczywiste, a jak przychodzi co do czego to i tak górę biorą stare nawyki :((
 
Ostatnia edycja:
Do góry