reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy następny dzidziuś???

wiec Mamuśki zdaje wam relacje
otóż dzis na konsultacji u Anastezjolowgo okazalo sie jednak ze mi nie pozwola rodzic na Madalinskiego i ze nasz potomek bedzie jednak Dziewczynka i na badaniu przeplywow wyszlo ze narazie jeszcze lek niec zlego nie robi (ten na serce dlamnie) i mala wazy 1256g

Za to niewiem nic o innych szpitalach np o Czerniakowskim czy o Wołoskiej jak macie jakies newsy to dajcie znac
 
reklama
Czesc Nikita,
fajnie, ze sie odezwalas. Remeny powtorzyla Twoja probe o info na zamknietym, tam dziewczyny czesciej zagladaja, ale chyba nikt nic nie wie. Moze rzeczywiscie sprobujesz zasiegnac porady na jakims Waraszwskim forum, tak jak zasugerowlala Misia,
Trzymam kciuki, zeby wsyzstko bylo dobrze!!!
I co jednak dziewczynka tak? Fajnie bede mialy Twoje laski, rok po roku.
Pozdrowionka
 
No to Nikitka jak dobrze zrozumiałam wszystko gra i buczy :-) I tak macie trzymać do końca!
Fajnie macie zaczątki małego haremiku ;-) Kiedy byłam w ciąży strasznie pragnęłam synka, choć całe życie marzyłam o córeczce :-D Kiedy się urodziła Igunia najpierw nie wierzyłam i myślałam, że to żart jakiś, ja chłopaka zamawiałam przecież.:-D Jak spojrzałam na tego boskiego zezolka to się bez pamięci zakochałam i szybko przekonałam, że lepiej że to babeczka. Drugą też chcę mieć dziewczynkę :tak: Ale jak znam siebie, to w ciąży będąc, znów mi się odmieni i na synka zachoruję :-D
 
dynia ja jak Klaudia miała przyjsc na swiat to liczylam na to ze to bedize jednak chłopak ale ona sie uparł i w zyciu nie zamianila bym jej na chlopaka
a co do Filipa który stał się Wiktorią to jakos sie uspokoiłam niewiem dlaczego ale bardziej sie ciesze ze to kobitka :-Dzreszta Robert stwierdził ze bardziej sie cieszy teraz jak sie dowiedzieliśmy że to baba.:-D Woli 3 kobitki w domu :tak: oj ja nieiwem czy to bedzie takie fajne a jak we 3 dostaniemy okresu to ........ :-D:-D:-D:-D
 
No Nikita, fajnie, że wszystko ok. Dziewczynka powiadasz?? Ja mam brata a zawsze chciałam mieć siostrę. Brata też bym za nic nie oddała, więc może jeszcze braciszka dla równowagi?? :tak: ;-) :-)
W szpitalach niestety nie mam rozeznania.
 
reklama
Do góry