reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kilka słów o nas - WITAMY NOWE WRZESNIóWECZKI

reklama
Na imię mam Monika (28) męża mam Adasia (32) a naszemu synkowi który urodził się 21.09.2005 daliśmy na imię Franciszek.Poród miałam super lekki i super szybki,więc wspomnienia też super.
Mieszkamy z rodzicami Adama w małej miejscowości Prawda,(5 minut do Łodzi i 3 mniutki do Pabianic) jest to wieś właściwie ale nikt tu już prawie nie hoduje krówek ani świnek niestety,my mamy gospodarstwo chobbistyczne jak ja to nazywam,mąż pracuje zawodowo ,teściowie też a wszystko po to by utrzymać bospodarstwo hehe:-) Mamy dwa koniki w tym jeden pod siodło,sporo królików ku uciesze Franka ,kurki i gołąbki do gęsi przekonać męża nie mogę,aaa no i oczywiście dwa pieski i dwa kotki (choć liczba kotów zmienia się zależnie od sezonu)

Wcześniej pracowałam jako Konstruktor i Kierownik produkcji w zakładzie produkującym odzież dziecięcą i fajnie było ,teraz jestem na urlopie wychowawczym:-D i też nie narzekam ,no może kasiorki nieco brak ale cóż to jest wobec czasu spędzonego z Franiem :tak:

Lubię ludzi pogodnych , otwartych i pozytywnie nastawionych do świata a o tych których nie lubię nie będę pisać , bo i poco:cool2:

To chyba by było na tyle
Miło mi że mogę być z wami
 
fajnie sie o Was czytało

no to i ja się przedstawię "nowym":-)

Mam na imię Monika i w marcu stuknie mi 30. Mam starszego o 5 lat męża Adama i córcię Kamilę ur. 24 wrzesnia 2005 o godz. 8.10 przez cc.
Od 8 m-cy mieszkamy na własnym kawałku ziemi - pod Krosnem i z tego powodu zniknęłam na chwilę z bb.
Do urodzenia Kamy pracowałam jako nauczyciel angielskiego a potem jedna baba zadziałała mi na nerwy - "stare" znają tą historię - i poszłam na całość - rzuciłam robotę. Wychowuję Kamilę i to okazało się najlepszym rozwiązaniem.
Jestem telemaniaczką i ...to chyba wszystko:-)
 
Dobra czas na mnie!
jestem Jola lat 30 mam męża Henia lat 33.
z zawodu krawcowa.
dzieciaczki: Remigiusz lat prawie 13 urodzony siłami natury po 7gdzinach o 4:35 10 sierpnia 1995 waga4100g 61cm, obecnie fajny nastolatek .
Dominika lat prawie 3 urodzona siłami natury po 8,5gdz. 16:40 8 września 2005 waga 3780g 56cm obecnie mała kochana rozrabiara
Kordian lat prawie 1 urodzony siłami natury po 7gdz. o 14:28 30 lipca 2007 waga 4330g 59cm obecnie mały krzykacz i gryzak

co tu jaszcze napisać hmm...
jestem czasami małym leniuszkiem :zawstydzona/y: obecnie na wychowawczym.
mieszkamy w gdańsku
jak chcecie się przeprowadzić lub tylko coś gdzieś zawieść to dajcie znać bo mój mąż + transport = praca :-)
 
Do góry