reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kilka słów o sobie

reklama
Witam,

Od jakiegoś czasu was podczytuję dzisiaj postanowiłam się "ujawnić". ;)
Mam na imię Sandra w moim brzuszku pomieszkuje Matylda. Termin mam na 21 listopada i bardzo mocno jestem do niego przywiązana mentalnie, na szczęście mała przynajmniej na razie nie wykazuje chęci szybszego wyjścia.
Jestem z Katowic. Nadal pracuję formalnie do końca października, nieformalnie pewnie pod komórką będę do momentu porodu.
 
Hej,
mam na imię Asia, lat 32, w brzuszku mieszka synuś Pawełek, termin na 15 listopad. Jestem też mamą dwuletniej Ani.
Do tej pory tylko Was poczytywałam, ale wolnych chwil było mało, od wczoraj jestem za to na L4 i mam zamiar do Was częściej zaglądać.
pozdrawiam wszystkie brzuchatki, bo sporo nas w tym i następnym roku (takie moje małe obserwacje).
Ps.
Pochodzę z nad morza, a obecnie zamieszkuję ślask (który pokochałam całym sercem) a co dalej mi pisane to sama nie wiem.
 
reklama
Do góry