reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"KINDERBAL"-naszych paździoszków

Czarna fajne to lozko.przynajmniej dziecko daleko nie spadnie w razie czego;-)
Patqa u nas msze mozna zamowic u ksiedza z kazdej okazji.nawet jak Ci sie kot okocil...:rofl2::dry:bylebys zaplacila....ehhh...
 
reklama
Widzę, że szykują się fajne imprezki.
U nas też skromnie będzie - najbliźsi chrześni, dziadkowie i siostra z mężem i dziećmi.
Planuję tort i może jakieś ciasto - z obiadkiem to jeszcze nie wiem czy na tak czy na nie.
Może taki szwedzki stół - koreczki, 2 sałatki, napoje.

Mam pytanie czy tort to robicie same czy zamawiacie.
Ja chciałabym zrobić sama i szukam jakiegoś fajnego przepisiku.
 
Asia u nas też można zamówić msze z kazdej okazji jak sie zapłaci:tak::tak::tak::tak: Ale nie ma takiej tradycji:tak::tak:

Magdziunia Ja kupuje torcik mam sprawdzoną cukiernie gdzie kupujemy od kilku lat:tak: takie pyszniutki na bitej śmietanie:-D:-D
 
MyMalena szkoda, ze tak zareaguje Twoja rodzina. Ja to traktuje jak jakąś fajną pamiątkę...

Byłam dzis w tesco i widziałam Szkolniaczka-Uczniaczka za 139 zł. Tyle samo bym zapłaciła z przesyłka z allegro. Napewno jej kupię;-)

Ja planuję obiad, ciasto i moze kolację...musze się rozejrzec za tym zdjęciem na tort....pamietacie?;-)
 
reklama
Do góry