reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"KINDERBAL"-naszych paździoszków

reklama
czarna, Marma super te zaproszenia :tak:
wesolutkaa zgapię od Ciebie pomysł na odcisk rączki i stopki ;-) wcześniej nie robiliśmy to będzie miała z roczku :-)

dziewczyny a co tam się jeszcze kładzie do wyboru oprócz różańca, kieliszka i kasy (nie znam się na zabobonach ;-):rofl2: a pewnie babcie będą cudować że to taka świecka tradycja ;-) i ma być)
 
Ja mam jedną jeszcze ramkę na odcisk stópki. trzeba dobrze namoczyć masę i dość dobrze ugniatac zeby była mięciutka;-)
 
No ja też planuje odcisk. Dostałam od kuzynki gips na chrzciny ale jakoś bez przerwy coś wypadało, to będzie akurat na roczek :-D
 
czarna, Marma super te zaproszenia :tak:
wesolutkaa zgapię od Ciebie pomysł na odcisk rączki i stopki ;-) wcześniej nie robiliśmy to będzie miała z roczku :-)

dziewczyny a co tam się jeszcze kładzie do wyboru oprócz różańca, kieliszka i kasy (nie znam się na zabobonach ;-):rofl2: a pewnie babcie będą cudować że to taka świecka tradycja ;-) i ma być)
Kurde wiesz co rodzinka to zwyczaje u nas tesciowa kłądzie miare krawcową (jej fach) długopis, kłada jeszcze chlebek, a ja myśle o jakieś piłeczce małej moze mały pójdzie w jakis sport:-p:-D:-D:-D
No ja też planuje odcisk. Dostałam od kuzynki gips na chrzciny ale jakoś bez przerwy coś wypadało, to będzie akurat na roczek :-D

Kurde zajefajny pomysł też musze zakupic i zrobić:tak::tak::tak: OBOWIĄZKOWO!!!
 
reklama
czarna może i ja poprosze, a jest to po naszemu

No wiec jednak nie musze piec zamowlismy w tesco do ktorego wczoraj szlismy 40min!masakra nogi w dupe mi weszly wieczorem padlam jak niezywa:tak:wyobrazcie sobie ja z mezem pelne plecaki zakupow wozek obladowany w nim weronika kolejny ale slodki ciezar:rofl2:no i w rekach mezo niosl zakupy droga powrotna byla cudowna :wściekła/y:ale torcik zamowiony ze zdjeciem niuni niestety tylko paszportowe mamy wiec musi wystarczyc ;-)

Ostatecznie zrobiła to zaproszenie moja koleżanka. Ja zwaliłam od Was wierszyki :zawstydzona/y::-pa zdjęcia są Kacperka :-D
ŚWIETNE!!REWELKA!!
 
Do góry