reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"KINDERBAL"-naszych paździoszków

reklama
Zamówiłam opłatek na tort, który będzie wygladał tak;-)
 

Załączniki

  • miroslaw krystek oplatek max.jpg
    miroslaw krystek oplatek max.jpg
    53,7 KB · Wyświetleń: 33
My kupowalismy na urodzinki babc (luty i sierpien) ramki z gipsem z Jysk'a :-) Odbijalismy raczke i nozke, wiec beda pamiatki :-)

ja ten z jyska wlasnie jakos popsulam totalnie mi nie wyszedl, dodawalas cos do tej masy cwy ona juz tam jest na gotowo? z naszego odcisku po chwili nic nie zostalo, sam sie wessal do srodka.......

ale mnie nakrecilyscie z tym gipsem;/ tylko gdzie ja gips dostane ????musze koniecznie poszukac

sa na ebayu i z argosie :tak:
 
Witajcie! A my juz po urodzinkach :) Bartek mial sie urodzic 11 pazdziernika a pospieszyl sie i przyszedł na swiat 25.09,wiec tydzien temu obchodzil swoje pierwsze urodziny.
Impreze zrobilismy w domu, troche jedzonka zamowilismy gotowego,troche upichcilismy, mama tez pomogła. W sumie mielismy 12 gosci,najblizsza rodzine. Rano nadmuchalismy balony, okno przyozdobilismy transparentem z napisem "Happy birthday", niestety po polsku nie bylo w sklepach. nie wysyłalismy zaproszen,ale popieram ten pomysl-fajny,choc moj R. stwierdzil,ze niepotrzebny. W cukierni zamowilam tort w kształcie zoltego samolotu z napisem "1 urodziny Bartka", reszte ciast tez kupilismy. Bylo wesolo i uroczyscie, spiew "Sto lat" troche naszego jubilata zdziwil,ale na koniec usmiechal sie szeroko :) Bartek dostal piekny kremowy szlafroczek z wyszytym imieniem na plecach, dresik, gadajcy garnuszek FP -polecam, garnek spiewa i uczy dziecko wkladac do otworów przedmioty o roznych kształtach, gąsienice gawędziarke-tez fajna zabawka z piosenkami , odgłosami zwierzat, dostal rowniez pieniadze i mamy sami zadecydowac co mu sie najbardziej przyda. Postawilismy przed Bartkiem pieniadze (100zł), kieliszek i rózaniec- najpierw wybrał pieniadze,ale za drugim razem sposodbał mu sie rózaniec- moj R. stwierdzil,ze księdzem nie bedzie,ale bedzie w cudowny sposób mnożył pieniadze :) Niestety nie mamy zdjec,bo R. wszystko nakrecil kamera, dobre i to,choc pokazac nie moge :( I powiem Wam jeszcze jedno- ten dzien jest chyba bardziej szczegolny dla nas-mam niz dla samego dziecka- w dniu urodzina odzywły wpsomnienia z porodu, pierwszych chwil szczescia,kiedy polozono mi małego na piersiach i tego poczucia,ze zostałam mama. W tym dniu miałam ciagle szklane oczy :)
 
czarna ja tą miarę chyba sobie odpuszczę ;-) ale długopis i coś tam jeszcze dorzucę :tak:
a i tak obstawiam na 99% że złapie długopis bo ona się trzęsie jak widzi długopisy, nie wiem czemu może dlatego że jej nie daję, bo niebezpieczne
różańcem się już bawiła kilka razy pod moim okiem jak mi pomysłów zabrakło :cool2:
Kaka wzór na opłatek bomba :-)
Sylwia76 super że imprezka udana :tak: ja też czuję że mokre gały cały dzień będę miała :tak:
 
reklama
Do góry