reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kłodzko i okolice - jest tutaj ktoś z tych "pięknych" zakątków Polski?

reklama
bylismy w wielkim szoku u lekarza malo z krzesla nie spadlam:-D
Dzieci ok w sumie dziewwczyny duze a maly narazie tyle wie ze w brzuszku dzidzius mieszka.
Narazie niestety musze chodzic do pracy a lenia mam potwornego:tak:
 
Ja tez zaczynam myslec o nastapnym ale jakos do konca zdecydowac sie nie moge :-)mezus tez heh.A powiedz jak mozesz jakie mieliscie zabezpieczenie??Jesli w ogole jakies ;-)
 
Wiesz co nigdy nie przypuszczalam ze mozna zajsc w dzien nastepnej @ takze w ten jedyny raz nie zabezpieczylismy sie:-Da teraz planuje podwiazanie bo to bedzie juz 4 moje cc.
 
Gratuluję przyszłej mamusi! To wielka radość.
U nas wielkie zamieszanie, bo w sobote chrzciny, a goście juz zaczęli się zjeżdżać, więc czasu nie ma zbyt wiele, jak zwykle zresztą...
Pozdrawiamy
 
Witam Was kobietki - jestem z okolic Kłodzka ( takiej malutkiej wioski) - mam skończone 25 lat - córcia ma 2 latka i 7 miesiecy. Mieszkamy sobie naszą trójką tutaj. Ja pochodzę z Kudowy Zdrój a mąż z mazowieckiego ;]
Pozdrawiam
 
reklama
Witam po dlugiej przerwie bardzo mi Was brakowalo:tak::tak::tak: kobitki ;-)Wakacje mielismy bardzo udane,mam nadzieje,ze wy tesz:-):-)Laura juz na dobre biega sama wszedzie jej pelno :szok::szok::szok::szok::szok: No to rozkrecmy nasz wateczek piszcie co u Was i dzieciaczkow pozdrawiam cieplutko:tak::tak:zQo kchana jeszcze raz serdecznie Ci gratuluje tule moooooooocno.Aklona witam na wateczku.Vici jak bylo w Klodzku?
 
Do góry