reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Klucha w gardle

Witam. Muszę odpisać na ten post, bo się uśmiałam aż do łez..."Wszyscy mają kluchę mam i ja...:-D". A dlatego piszę..., bo to nie jest żadna flegma, ja też odczuwam od 2 tygodni jakby taką gulę w gardle i podobno to jest normalne na początku ciąży choć nie często spotykane jak widać po opisach hihi. Tak samo jak różne dolegliwości w przełyku (uczucie suchości) i różne dziwne odczucia z żołądka raczej nie przyjemne. Pozdrawiam hihi :-)
 
reklama
Witam dziewczyny mam ten sam problem od dwoch tygodniu też flegma spływa mi do gardła powiedziałam lekarzowi brałam acatar na noc i rutinoscorbin nie pomogło teraz już sama nie wiem co wziąść w aptece nie bardzo wiedzą co moge bo jestem w ciąży mam tylko olejek do inhalacji. Jakie leki homeopatyczne mogę brać podajcie jakiś przykład.
 
ja też czuje taka gule ale mam to po tym jak wymiotuje - niestety mdłosci jak zjem cos wieczorem i wszystko wraca i wtedy po wszystkim czuje gule wiec wole nie jesc wieczorkiem i pije wode mineralną wieczorkiem - o dziwo pomaga, a tez mam chore zatoki i nigdy nie czułam flegmy...
 
Dziewczyny byłam u laryngologa i powiedziała ze ta klucha to jest nadmiar śluzu, w ciąży podobno produkuje się go wiecej i niektórzy maja za małe przegrody i sie nie mieści, nie wiem czy tak do końca jest bo mój narzeczony tez to ma ale pozostaje mi tylko ufać lekarzowi
 
Do góry