reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Koarktacja aorty

Dołączył(a)
13 Czerwiec 2022
Postów
1
Cześć Dziewczyny. Jestem po 3 prenatalnych, robione 28t3d, pani doktor odesłała nas na echo serca. "Wymiary ciesni aorty na dolnej granicy 2mm - Podejrzenie koarktacji aorty
Przepływ prawidłowy, łagodna dysproporcja struktur serca przewaga serca prawego."
Cala reszta parametrów w normie.
Czy któraś z Was miała podobny przypadek? Bardzo się martwie, pani doktor powiedziala ze serce nadal się rozwija, ale nie wiem czy nie chciała mnie pocieszyć.
Pozdrawiam Was cieplo.
 
reklama
Cześć Dziewczyny. Jestem po 3 prenatalnych, robione 28t3d, pani doktor odesłała nas na echo serca. "Wymiary ciesni aorty na dolnej granicy 2mm - Podejrzenie koarktacji aorty
Przepływ prawidłowy, łagodna dysproporcja struktur serca przewaga serca prawego."
Cala reszta parametrów w normie.
Czy któraś z Was miała podobny przypadek? Bardzo się martwie, pani doktor powiedziala ze serce nadal się rozwija, ale nie wiem czy nie chciała mnie pocieszyć.
Pozdrawiam Was cieplo.
Dzień dobry, i jak potoczyła się sytuacja? U nas niestety to samo.
 
Do góry