reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

witam z rana z troche pochmurnego ale nie padajacego gdanska :)
dzisiaj znowu zostaje sama (maz wyjezdza) a do tego jutro na urodziny do michala kolezanki z klasy ... dobrze ze prezent wzoraj kupilam :)

chcialam sie tylko pochwalic ze mala od kilku dni maltretuje mnie nowym slowem "maniunia" (czyt. mamusia) ... to maltretowanie to w pozytywnym sensie oczywiscie :)

iza nie zalamuj sie ... ja tak mialam z michalem ... bez cyca nie usnal ... a jak sie skonczyl cyc (cale szczescie bezbolesnie) to bez przytulania tez nie szlo ...
tak na powaznie z tym tasiemcem ?

ania ciekawy sposob odreagowania :) dom na tym zyskuj :)

gaddula ponawiam prosbe o wiecej info na temat zabiegi jaki przeszlas :) jakies uwagi i spostrzezenia; moze byc na priv :)

marciaag widze ze tatus sie popisal :) mam nadzieje ze starczy mu energi do porodu z tymi masazami :-D

co do zywienia ... zasady zasadami ale kazda z nasz musi wybrac sposob najbardziej odpowiedni dla siebie, dziecka i sytuacji :)
 
reklama
Witajcie Babeczki,
Ja wlasnie przywedrowalam z rozmowy kwalifikacyjnej, ale jak zobaczylam te kolejke osob za mna, ktore przyszly w tym samym celu co ja to troszke mina mi zrzedla-nie nastawiam sie ze do mnie oddzwonia, biorac pod uwage taka liczbe osob, choc wydaje mi sie ze calkiem niezle wypadlam- no nic teraz bedziemy czekac, grunt to sie nie nastawiac bo rozczarowanie jest wowczas mniejsze :-) z glodu nie przymieram-tak wiec jak nie ta to inna praca :-) az tak glupia nie jestem, gdzies musza mnie w koncu przyjac :-)

kurcze Dziewczyny z tych emocji nie wiem co ktorej odpisac, wybaczcie:baffled:
pamietam jedynie zeby napisac gadduli-po pierwsze witaj, po drugie jestesmy sasiadkami :-) Ty mieszkasz na Jana z Kolna a ja blisko petli autobusowej na Walowej, niecale 500m od przedszkodla do ktorego chodzi Dominika :-) jeju jaki ten swiat jest maly :-)
 
Witajcie Kochane:-)
przepraszam że ostatnio mało zaglądam ale zalatana jakaś jestem:baffled:
przyznaje że zbytnio nie czytałam:zawstydzona/y: no kurcze czasu jakoś brak a jak już usiądę to zasypiam przed kompem no i dupa:zawstydzona/y::szok:
imprezka udana Dominika prezentami zasypana:szok: i zadowolona na maksa:tak::-)
może ciachem urodzinowym Was udobrucham:sorry2::-p;-)
dla Wszystkich buziaki i tulaczki:tak:
Miłego Dzionka:-)
 

Załączniki

  • DSC00539.JPG
    DSC00539.JPG
    292,1 KB · Wyświetleń: 23
  • DSC00538.JPG
    DSC00538.JPG
    319,7 KB · Wyświetleń: 36
  • DSC00590.JPG
    DSC00590.JPG
    259 KB · Wyświetleń: 19
  • DSC00559.JPG
    DSC00559.JPG
    237,4 KB · Wyświetleń: 23
Jola super że Dominiczka zadowolona mniam mniam super ciacha :-D
kasia_z trzymamy kciuki za szybki i lekki poród, chyba gdziesz nie doczytałam albo nie pisałaś:zawstydzona/y: gdzie zamierzasz rodzić?
idzia gratuluję postępów córeczki, rok szkolny sie zaczął i imprezki klasowe już są :-D
andzia ja nie lubie takich "spędów" rekrutacyjnych bo jak jest tyle ludzi to oni nie maja co robić i jeszcze sami nie wiedzą kogo chcą:baffled: nie mówiąc już o czasie wolnym wszystkich kandydatów...
iza pewnie że możemy robić wprowadzanie jedzonka razem :tak:
marcia masz super ten czas :tak:
u nas zaczęły się gorączki i ząbkowanie na maxa... i po 10kup dziennie:baffled:
 
Witajcie kochane babeczki

Kasia z no właśnie, gdzie masz zamiar rodzić??

Jolcia, ale mi smaka narobiłaś tymi ciachami, mmmmm.

Minka, to masz wesoło z ząbkowaniem, pamiętam jeszcze te czasy.

Spałam dziś do 10, wyłączyłam wszystkie telefony i udawałam że mnie nie ma, a co, hi hi. Czuję się dobrze, noc minęła czyściutko, teraz też jest ok.

Idę się wykąpać, i śmigam po córę do szkoły i na zakupy pojedziemy bo musi mi pomóc nosić siaty.

Jeden dzień nic nie robiłam w domu a taki bałagan się zrobił że szok.

Buziaki dla wszystkich
 
jkrzymka smacznie te ciasta wygladaja :) suer ze impreza udana a najwazniejsze ze solenizantka zadowolona :)
minka to prawda z tymi imprezami ... dobrzeze u nas klasa mala bo bym chyba zwariowala :) my zreszta tez juz niedlugo musimy zaczac przygotowania do urodzin ...
gosiaczek dobrze zrobias ... jak masz mozliwosc to odpoczywaj i wykorzystuj wszystkich na okolo .... :)
kasia fajni tesciowie ... taki prezent :)
 
Idzia - u mnie Domino wisiał na cycu ledwo jęknął, a Pati ładnie umie zasypiać sama, tylko jak jest mocno przemęczona to daję cycuszka żeby wyciszyć i ułatwić zaśnięcie.
A z tasiemcem to przenośnia :-D miałam na myśli Patisonka :-) że ze mnie wysysa kg.

Minka - ząbki? już? jak szybko... biedny maluszek. A mocno ją boli?

Jola - ja tam sie czuję udobruchana, aż ślinotok dostałam :-D:-D:-D.

A też Wam ciacho zapodam... na razie wirtualnie, ale jak któraś ma ochotę w realu to zapraszam :) Póki jest hihi.


 
reklama
witajcie, w ten piekny dzionek:-D
my dziś spaliśmy do 9:szok::szok::szok::tak:normalnie, aż nie wiedziałam co ze sobą zrobić jak wstałam, i jak nigdy obudził nas tatuś , który z pracy wrócił:happy:teraz ze spaceru wróciliśmy, tata z synkiem śpią, a ja idę wlczyć, ze swoimi obowiązkami, bo mi się tyyyyyyyyyyyyle brudnego prania nazbierało:baffled:

kasiu:fajnie, że w swissmedzie będziesz rodzić:tak:kurczę, my kasę "władowaliśmy" w remont łazienki, więc nawet sobie nie pomyśle o takiej możliwości:-(ale napewno będę rodzić do wody:tak::-D

andzia: napewno cię gdzieś przyjmą:rofl2:najlepiej to się nie stresować, i podchodzić do tego spokojnie:tak:

jolu: proszę o przepis na ciasto marchwiowe i przedewszystkim na ta polewe:-pod niedawna stałam się miłośniczką ciasta marchwiowego:-D

całą resztę mocno ściskam i pozdrawiam-miałam coś jeszcze napisać, ale zupełnie zapomniałam.idę dom ogarnąć:tak:
 
Do góry