reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

reklama
nie nie mamy :-)
Nie mamy też piosenki która by się na z czymś kojarzyła...

Oliwia właśnie demoluje telefon stacjonarny...:nerd:
Osiwieje
 
Nie...
Oliwia śpi nawet do 10,ale chodzi spać późno i tak niestety się zrobiło jak przyszła jesień :-( I nie ważne czy ma drzemkę w ciągu dnia jedną dwie czy trzy może ledwo na oczy widzieć i tak pójdzie spać późno.
Jej rekord to 2 w nocy
Wczoraj ja usnęłam szybciej jak ona...

EDIT Ostatnio przeczytałam chyba pampers przysłał mi takiego maila 13 miesiąc i tam pisali,że drzemki i pora spania mogą ulec zmianie bo większość dzieci w tym wieku juz chodzi i mają lepsze rzeczy do roboty niż spanie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Budzi się 9-10 po ok 2 godzinach idzie spać,ale to nie reguła może iść na pierwszę drzemkę po 6 godzinach i później dopiero na noc,a czasami ma tak,że idzie na drzemkę ok 12 później ok 15.
Nie ważne ile ma drzemek i tak najcześniej usypia ok 23 i tak mamy od jesieni
Moze też dlatego,że my chodzimy spać później niż ona,ale ja nie usnę o 20 a spokojne warunki do spania ma bo ma swój pokój wie gdzie jest jej luli luli.
 
Do góry