reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Dopadło mnie choróbsko:sick:JAsna dupa najgorzej że Jakubek zaczyna mi pokasływać i ma zatkaną jedną dziurkę. JEZU juz się boję co to będzie jak go rozłoży. POMOCY!:-( Biorę oscillo i drosetux i euphorbium do nosa. Betka co byś jeszcze poradziła? Jak myślisz mogę podać Jakubkowi Drosetux? chyba małe pół łyżeczki mogę co?

Asiuk nic nie mów, mnie też znowu coś rozkłada :wściekła/y: mam jak zwykle problem z gardłem (migdałki), a mój ojciec też przeziębiony i boję się, żeby mi znowu mała nie zachorowała, bo nie chcę dawać jej kolejnych leków :no:
 
reklama
o i w dodatku moja imienniczka bo ja też jestem Ania :-)dzięki Betka :-)a moze razem sie kiedys spotkamy z dziecmi ,a ty na kiedy masz termin porodu ?fajnie byłoby pogadać sobie tymbardziej że z Roni suuuper mi się pisalo to może spotkamy się przy bardziej sprzyjającej pogodzie ?:-):-):-)buziaczki ,dziewczynki i ide lulkac .EEEchhh.... a Marty jak nie ma tak nie ma .:-:)-:)-(
 
Witam!
U mnie na szczęści e choroba sie skończyła. Dzisiaj tylko do ortodonty z Nika i Krzyskiem i spokój:-)

Co do syropków na kaszel to Drosetux i Stodal różnia sie od siebie nie tylko smakiem ale i działaniem.:-p Stodal jest wykrztuśny, a Drosetux przeciwkaszlowy. Więc zanim podacie jakiś zwróćcie uwage czy dziecko ma kaszel suchy czy mokry.

Dziewczyny, a moge z wami na spacerek?? Może sie głupio pytam, ale nie lubię byc gdzies niemile widziana i wole sie zapytać. Tylko, że ja mieszkam chyba na drugim końcu Gdańska:baffled:

pozdrawiam...
 
Marzenka właśnie w tym rzecz że Drosetux jest na oba rodzaje kaszlu (i mokry i suchy) co przy tak małym dziecku bezpieczniej podać. Stodal zdaje się że też. Smakiem się różnią, ale jakubek wciąga nosem nawet .....antybiotyk! :tak: Niestety wczoraj poszliśmy do lek. i dostał ceclor i sto tysięcy innych rzeczy...........cały dzień mija na zakraplaniu, połykaniu, smarowaniu, podawaniu.jedna partia się skończy to już czas na drugą. A ja tez na antybiotyku, mąż też ale musi chodzić do roboty! Załamka, szpital w domu. Ale dobrze że nie czekaliśmy, bo pewnie byśmy lecieli w nocy na pogotowie. Zero spania dopiero o 4 rano zasnął Jakubek, dobrze że już był na lekach. Uszka też "zawalone", ale na szczęście uchwycone w porę. Rany Julek!!! jak myslicie damy radę za tydzień w niedzielę go ochrzcić????!!! We wtorek idziemy do kontroli. Szczepienie dupa, przesunie się o min 2 tyg., ale co zrobić z chrzcinami?! Czy nawet jak wyzdrowieje do niedzieli przyszłej, to czy w kościele ziomb go znowu nie rozłoży?! Nie wiem co robić, czy czekac i zobaczyć, czy już przekładać póki żarcie nie zrobione. Komarkowa trzymaj się, na szczęście pogoda się poprawia, spacerki nas ominą, ale może Wam dodadzą energii i choroby Was ominą-oby!
 
Dzieńdoberek!!!!

Jestesmy z powrotem !!!!! Któres tęskniły???????:-);-)

Ale sie stęskniłam......och....

Poczytałam sobie troszke...

Abeja....no i gdzie ta fotka nowej fryzurki????

Anulka ........... gdzie Twoje suwaczki????????????????? napisz daty urodzenia swoich babelków i wyslij mi na martapkr@wp.pl po jesnym zdjęciu babli to Ci zrobię, a jak sie sama nauczysz to sobie potem zmienisz!!!!

cześć Marzenka....miło że do nas dołaczyłś...

tak sie te Gdańszczanki na spacerki umawiaja, to moze my Anulka kiedys sie wybierzemy???????


Michalina rosnie, biega, wchodzi na fotele i stół, gada po swojemu, mówi kupa jak ma niespodzianke w pampersie:eek:....ach jest kochana po prostu...

a to my sie rzypominamy.....reszta fotek na dzieciaczkach.......to zdjęcie z 28 stycznia, jak jeszcze był snieg, teraz w tym miejscu jest kupa błota....




 
najpierw fotki zimowe.........( w za malym kombinezonie...upsssssss.....tak nam maleństwo urosło, ze zanim spadł snieg wyrosła z kombinezonu:zawstydzona/y:)











 
a oto dzisiejsze fotki......

zajadam mamusine pieczywko vasa..mniam



eeeeee..wytykam jęzor....

URL=http://imageshack.us]
jezyksy7.jpg
[/URL]

uśmiech proszę




ale mam łopaty co?



 
fajne male :-D znaczy-Maichaska juz duuza i ma duuuze zeby :-p ja pamietam,jak mi wypadly jedynki mleczne i urosly stale-o,te to dopiero wygladaly,jak lopaty :-D byly takie duze i nie podobaly mi sie,ale podroslam i wszystko sie wyrownalo :-D
 
reklama
Cześć mamuski z Trójmiasta.
Kupę czasu mnie niebyło na bb:eek:
Mam do was prośbę, czy możecie mi polecić jakiegos dobrego prywatnego, sprawdzonego pediatrę z Gdańska?Mam problem z moja córą a państwowego leczenia mam po dziurki w nosie:wściekła/y:
 
Do góry