reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

wynajem 620 (przelewem na konto)
czynsz: ok 360 zł (w tym zaliczka na wode i CO - na dwa lata mieszkania tu ani razu nie mialam doplaty - same zwroty, a nie załuję wody) dodatkowo placi sie prąd ok 80 zl na dwa miesiące i gaz okolo 50 zł na pól roku. Jest jeszcze linia telefoniczna i telefon jest podlaczony - my płacimy tylko abonament bo z niego wogole nie korzystamy, a włascicielka nie miala czasu odłaczyc przed wyjazdem.
Miesięcznie wynosi to wszystko okolo tysiaca. Metrow jest chyba 42 + balkon. Gdyby nie to, że mamy mozliwośc mieszkać za free przez najblizszy czas a wogole to planujemy powrót na Ślask to prędko bysmy sie pewnie nie wyprowadzali. Właścicielka nie podniosla nam czynszu odkąd tu mieszkamy czyli od lipca 2005. Jedyny ważniejszy mankament to nie wymienione okna, przez które czasem wieje :-)

My kupilismy tez do tego mieszkania kuchenkę gazową bo stara byla praktycznie nie do użytku i nie bardzo wiem jak się za nią babka z nami rozliczy, bo chyba nie będziemy jej chcieli wziąć ze sobą, ale tego jeszcze dokladnie nie wiem.
Jak masz ochote to zapraszam z maleństwem - zobaczysz sobie mieszkanko.

Myśle, że najpóźniej do konca tygodnia będziemy wiedziec czy sie wyprowadzamy i kiedy.
 
reklama
jednak zrezygnuje bo ona pewno czynsz podniesie a i okazalo sie ze mok zrobi papiery i wypad za kasa zrobi a ja przeniose sie na wynajem na suchanino blizej tesciowej aby mi pomagala bo juz za miesiac wracam do pracy

ale dzieki za pomoc
 
czesc dziewczyny, ja nie jestem z trojmiasta wrecz przeciwnie, ale mam do was prosbe. czy moze ktos polecic mi jakies fajne miejsce na noclegi nad morzem.zalezy mi na dobrych warunkach bo jade z dwojka małych dzieci.miejscowosc obojetna , aha i jeszcze mala ogleglosc od morza jest ważna. licze na pomoc i z góry dziekuje.
 
o kuzwa wcieło mi posta :wściekła/y:martam ,spróbuj na Rewie ,morze pod nosem masz praktycznie ,a pokoje mozna wynając u ludzi w pięknych domkach jednorodzinnych .:-)Ciekawe co tam u Martki ?jak tam Miśka ,czy była z nią w szpitalu czy obyło się bez tego ?[podczytałam trochę na Styczniówkach].:zawstydzona/y:Betka ,masz jakies wiesci od Roni ?przed wyjazdem pisałysmy do siebie na privie ,ale od 3 miesięcy nie odzywa sie wcale ?pozdrów ją ode mnie ,ciekawe jak tam Jasiu [mamy dzieci w tym samym wieku ].:tak::tak:
 
Cześć Dziewczyny. my już po 10 dniowym weekendzie:-D. Było naprawdę ekstra. Oczywiście Jakubek nie omieszkał nam dać czadu ale się mu nie dziwię, ma walniętych rodziców więc walczy o swoje;-). 13 godzin jechalismy do Zakopca, na szczęście droga powrotna 10 godzin, niestety w tamtą strone był cholerny upał, a potem na miejscu dwa dni niezłej piździawy- jesli znacie jakiegoś synoptyka to "pozdrówcie" od nas-dobrze że "nie ufamy" tym co przepowiadają pogodę i mielismy ze sobą jesienne ciuchy, bo inaczej siedzielibyśmy tydzień w pensjonacie. Połaziliśmy sobie po różnych szlaczkach, wypoczęliśmy. Zdjęcia załączę "za chwilkę";-).

Witaj Przeginka.

Komarkowa dobrze robisz z tym jedzeniem, mleczne rzeczy i pieczywo nie powinno się podawać przed skończeniem 12 mcy. jasne że można ryzykować, jednemu się nic nie stanie a drugi dostanie alergii- i co? wtedy będzie się pukać w głowę i żałować. Chyba lepiej pomysleć zawczasu i być przezornym.

Betka Moje GRATULACJE! CAŁUSKI DLA MARIANKI!

Fajnie byc mamą no nie?:-)

Martka założyli ci "venflon":-p -człowiek się uczy całe zycie;-) już będziesz wiedziała.
Stres to bardzo poważna sprawa!!! Niektórym się wydaje że to "pikuś" i go lekceważą. Cieszę się, że jesteś aktywna, po tym co przeszłaś, masz dużo siły.


Co do zwierzaków to my mamy kota i psa (seterkę irlandzką). Kot jak to kot łazi swoimi drogami, Jakub go nie interesuje jedynie jego zabawki i łóżeczko do spania;-). Pies jest łagodniejszy niż baranek;-), ale itak pilnujemy zawsze, nie dlatego że coś mogłaby Jakubkowi zrobić, bo jestem pewna że prędzej zjadłaby własny ogon, ale w szale radości i zabawie może np. pazurem przejechac po twarzy................

No dobra.nadrobiłam zaległości;-), dobrze że się nie rozgadałyście nadmiernie:laugh2: przez te 10 dni.
 
52c421u.jpg


62fql9c.jpg


66x01dz.jpg


6fz8q6e.jpg


66dmnoz.jpg


54al260.jpg


6cfdq9k.jpg


63u6wat.jpg


5xorq8l.jpg


5xemijb.jpg



4t8zr55.jpg
 
Cześć dziewczyny!

Asiuk super, że wyprawa się udała, a Kubuś jaki uśmiechnięty od ucha do ucha:-) Widać, że jemu też się podobało :tak: Fajnie, że odpoczęłaś i naładowałaś akumulatory:-) A jak Kubuś zniósł trudy podróży w foteliku:confused: Widzę, że już macie zamontowany fotelik od 9 kg . My też niedawno wymieniliśmy:-) mała zdecydowanie więcej widzi:tak:

My też już wróciliśmy od moich rodziców, niestety popsuł nam się samochód, kiedy mąż jechał, by nas odebrać:-( . Poszła uszczelka pod głowicą. Koszt naprawy to bagatela 700zł:-( a do tego w tym miesiącu jest przyjęcie, a mąż jest chrzestnym, więc żyć nie umierać;-)
Wkleję parę fotek:

Moim ulubionym zajęciem ostatnio jest...zrzucanie zabawek z wysokości:-p
638hwme.jpg


Uwielbiam być noszona:tak:
6gxsco0.jpg


Na rowerku, na razie nie swoim;-)
6g15ypv.jpg


Z moją ulubioną jak na razie;-) kuzynką, 5-letnią Julią:-)
4zomxhf.jpg


Dobre szczebelki;-)
626xh6v.jpg


675pdu0.jpg


Miłego dnia!
 
reklama
Do góry