reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

reklama
Ale masz Beata motywację :D

Kasiu jak byłam dzieckiem to znajomy rodziców podarował nam obrazki (nie pamiętam czy na płótnie czy na sklejce ręcznie malowane) ze scenkami z życia Flinstonów. Bardzo fajnie w pokojach dziecięcych wyglądają takie kolorowe, pełne życia obrazy. Ty to masz talent... i fajnie że z niego korzystasz.
 
Iza a co tam nie działa?? :szok:
Kasia super obrazki :tak:

Hej laseczki. Za mną lekko zabiegany dzień. Na 11 bylismy na pogrzebie mojego wujka, męża mojej chrzestnej. W sumie pierwszy raz byłam na pogrzebie kogos kto został skremowany, najpierw tak patrzałam, że jakas taka biała zwykła urna, a pozniej sie okazało, ze po mszy moja chrzestna z najblizsza rodzina wypłyneli jachtem w morze i tam wrzucili tą urne z prochami, a ta urna to była jakas specjalna z soli, która sie rozpuszcza po ilus tam godzinach w wodzie :tak:
Pozniej na 15 była stypa, a wieczorkiem bylismy na chwile u mojego kuzyna, a potem moj kochany małżonek pojechał se z bratem na ryby - czym mnie wkurzył... W delegacji prawie codziennie po pracy na ryby chodzi i jeszcze teraz jak przyjezdza na 2 dni do domu...
Ehh no nic, mały słodko spi, wiec ja sobie zapodałam cytrynowego, zimnego redsika i lecze smutki i ból zęba...
 
Uuu nadal z tym zębem się bujasz? Współczuję z powodu wujka. A on miał coś wspólnego z morzem czy taka była jego wola?

W aparacie prawdopodobnie nie działa coś z zasilaniem, baterią. Ale żeby tej klasy aparat był trafiony ;/ i czemu akurat mój ;) No trudno poczekam na następny...
Ściągnęłam od kolegi pomysł na robienie zdjęć ze zdjętym i lekko odchylonym pod różnym kątem obiektywem, super efekty wychodzą. Dziś do pracy biorę aparat i jak nie będzie klientów to będę nową metodę na biżuterii ćwiczyć, śliczny bokeh się robi wtedy i super refleksy na błyszczących powierzchniach.

Miłego weekendu i udanych wyjazdów babeczki kochane :))
 
Ana
Z okazji narodzin w Waszego synka,
który swoim przyjściem na świat
uradował tak wiele osób,
życzymy Wam, aby rósł duży,
silny i zdrowy, i żeby był dla Was
źródłem nieustającej radości.

zdjecie_big.jpg
 
reklama
Najwieksze szczęście dla ojca i matki,
Nad dobra ziemskie,rozkosze,dostatki.
To ich krew-życie,to ich własne dziecię,
Co im nad wszystko droższe jest na świecie.

Z tej to okazji ślemy szczerych życzeń słowa;

Niechaj ta Wasza pociecha dziś nowa
Radosnie jak kwiatek w pogodny dzień lata,
Niechaj sie chowa w zdrowiu,długie,długie,lata.

I sercom Waszym da widok radosny!

Jak mała jaskółka na początek wiosny.
Serdeczną miłością,z prawdziwą szczerością
Niech kocha świat!
I w owej miłości,dla całej ludzkości
Niech żyje Sto Lat! Gratulacje dla Ciebie Ana, Twojego męża i Czarusia
O boże jak ten czas szybko leci!!!!!
 
Do góry