reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

reklama
Hejoo
Zdrówka choruskom życzy zasmarkana ciocia Ania i równie zasmarkana i zapluta Kingusia....
Niby u małej wszystko ok, gardło w czwartek miała ładne, ale dalej z nosa jej leci i z buzi, 3 zmiany koszulek i body dziennie do prania trafiają, nie nadążąm z suszeniem normalnie....

Trzymam kciuki za Asiuk - jeśli jeszcze nie rodzisz, kochana, to ja się całym sercem dołączam do słów dziewczyn, spokój i tylko spokój na te ostatnie chwile (też rodziłam kilka dni po terminie, brzuch ogromniasty i wszyscy pytali - ty jeszcze nie? .... heh, teraz to wspominamz sentymentem ;) )

Jeszcze jak najbardziej w temacie - też polecam gorąco fridę i sterimar, tylko nie wiedzialam, że ten z manganem taki szybko działający, muszę kupić nam. I na sezon katarkowy super pomaga też olejek OLBAS, nakapany na jakąś szmatkę, w pokoju gdzie śpi zakatarzony ktoś....

W czwartek mam inscenizację z okazji Dnia Nauczyciela, trema we mnie narasta, bo dzieci zakręcone, do "premiery" coraz bliżej....
 
tak - chyba jednak kupie ta fride - dzisiaj niestety nie dojechalam do akpolu ale jutro sie postaram :) olejek olbas tez polecam bo stosuje michalowi jak ma katar na poduszke lub do nawilzacza ...
a ta masc o ktorej pisalam (pulmex baby) tez jest na bazie olejku eukaliptusowego :)
 
Hej hej! Pamietacie mnie jeszcze??? Kompletnie nie mam na nic czasu.... ktos mi kradnie godziny z doby, ktora masakrycznie sie skraca.... najbardziej odczuwam to po godzinach snu (srednio 6 godzin na dobe :szok: )

Asiuk kochana! Jestem pewna, ze juz tulisz swoje malenstwo!!! Gratulacje no i czekamy na wiesci z frontu!!!

Idzia wiadomosc na priva otrzymalam- bardzo Ci dziekuje (wiadomosc przekazalam szwagierce) :happy: A Fride kupisz w kazdej aptece, nie musisz jechac do Akpolu.

Buziaki dla wszystkich chorowitkow!!! U nas jak na razie jest oki, a w srode jedziemy na szczepienie... brrrrrrr.... nie wiem jak to przezyje :confused:

Damayanti to cie zaszczyt kopnal, by byc odpowiedzialnym za Dzien Nauczyciela.... w morde jeza... tez to kiedys przerabialam... Ja sie ciskam ze sprawozdaniem. Napisalam juz, ale okazuje sie, ze nie bardzo o to chodzilo :szok: No i musze od nowa.... cholera no!

Ide juz spac, bo ciezki dzien mnie czeka... niby tylko 3 godziny w szkole, ale potem korki, obiad, maly i takie tam.... Mati znowu nie chce jesc! Juz szlag mnie trafia na niego! Nie wiem co mu wymyslac...

Co jedza Wasze dzieci? Pytanie generalnie skierowane do mam roczniakow i wyzej... Co lubia Wasze dzieci?
 
My też mamy fridę i też polecam! A jeśli chodzi o Sterimar, to u mnie w aptece babka powiedziała, że ma 3 preparaty o takim samym składzie i że Sterimar jest najdroższy, a to samo zawiera Marimer i jeszcze jakiś drugi, którego nazwy nie wspomnę. Marimer i ten drugi były sporo tańsze, więc stwierdziłam, że nie ma sensu płacić więcej za to samo. No chyba, że ktoś chce wersję z magnezem czy manganem (?), to pewnie tylko Sterimar wchodzi w grę.
No to chyba Asiuk nareszcie rozdwojona :-) Ciekawe kiedy się odezwie :-p
Komarkowa - to miałaś super poranek - i jak tu nie kochać swojego maluszka ;-) :-D
A ja dziś odkryłam, że Maja ma na górze czwórkę. Śmiesznie wychodzą jej zęby. Ma 4 jedynki i 3 dwójki, a czwórkę ma tam, gdzie akurat nie ma dwójki, więc zupełnie nie spodziewałam się tam ząbka i odkryłam go grzebiąc Mai w buzi, gdy próbowała pożreć jakiś papierek :eek:
 
No cholipcia, jeszcze jestem 2 w 1. Alem wypucowała mieszkanko:))) Byliśmy popołudniu u gina- kolejna stówka poszła, ale dla spokojności...niech będzie. No i dał nam czas do czwartku. jak nic się nie ruszy to mam już receptę na Prepidil gel ( swoją drogą nieźle kosztuje, coś koło 160 zł) i z nim mam się stawuić w piątek (hihihi 13-tego) w szpitalu zaczną wywoływać. Oj dziewczyny jakbym chciała, żeby to poszło wcześniej 1. 160 zł w kieszeni 2. no zawsze to sztuczna "prośba" o eksmisję 3. w sobotę i niedzielę mąż musi być w pracy choćby się palło i waliło, a z wywoływaniem czy zdąrzymy;)Ale...........nareszcie poczułam pierwszy skurczyk, to już coś:) Głupia baba cieszy się że boli:)))) Jesteście WIELKIE!!!!!! dziękuję za Wasze kciuki, trzymajcie mocno, jutro (dziś) fajna data 10.10 :))))Lecę spatuńki, wypocząć jakby co...jak radziłyście.
 
Asiuk sprzątaj, sprzątaj, potem już nie będzie tyle czasu i sił, mi w tej chwili nie przeszkadza zupełnie chociażby kurz, ostatnio znajomi zostawili swoje grafitti na telewizorze, bo tyle było kurzu ;-) Ikpi też słyszałam o marimerze, nie wiedziałam, że to w sumie odpowiednik strerimaru. Olejek olbas jest dla starszych dzieci, czy można też go stosować przy niemowlakach? Idzia jaki masz nawilżacz? myślisz, że warto zakupić, pomoże coś przy bardzo suchym powietrzu? Damayanti moja kumpela (też nauczycielka) przeżywa właśnie to samo co Ty, dostała przykaz, że ma przygotować apel na Dzień Nauczyciela, napisała scenariusz i lata teraz w wolnych ;-) chwilach na próby, też już ma dosyć, a do tego jest w 7 miesiącu ciąży :p ale ona ma powera, bo jeździ jeszcze na rowerze i chodzi na 10-15 km spacerki ;-) Keterek pewnie, że Cię pamiętamy :-) widzę, że ciągle w biegu :-) Agula w Gdyni wczoraj była całkiem przyzwoita pogoda, pospacerowałam z małą, za to dziś mniej słoneczka :-( pozdrawiam
 
reklama
Witam

GORĄCE ŻYCZENIA DLA PAULINKI, ZDRÓWKA, LITRÓW PRZEPYSZNEGO MLECZKA OD MAMUSI, KOLOROWYCH SNÓW W CZASIE DRZEMEK
życzą monika imartynaka
 
Do góry