reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KOLEŻANKI BIAŁOSTOCCZANKI

kochana nic nie mów o jedzeniu ja wróciłam godzinę temu a dopiero Jula zjadła a mi się żołądek do kręgosłupa przykleja;/
a biedna nie może się uśpić tak rozbite spanko ma.
ps. nie mów nic o pizzy bo jeszcze dietę pod tytułem żreć mniej diabli wezmą;p
 
reklama
no i jestem juz od od prawie godz w domku.... jednak zamiast na podlasiaku zakonczyło sie pizzeria bo po drodze da grasso :)
fajnie było Was poznać i Wasze cudne dzieciaczki .... pozdrówka

Kochana jeszcze trochę i będziesz się chwallić swoim skarbem :)) brzusio śliczny :))

kochana nic nie mów o jedzeniu ja wróciłam godzinę temu a dopiero Jula zjadła a mi się żołądek do kręgosłupa przykleja;/
a biedna nie może się uśpić tak rozbite spanko ma.
ps. nie mów nic o pizzy bo jeszcze dietę pod tytułem żreć mniej diabli wezmą;p

ech, ja nie pamiętam kiedy pizze jadłam... ojeju ale głodna jestem no ale po uściskach wielkiego ucha przez migrenę teraz mogę zjeść wszystko :)) już mi trochę lepiej jest :))

Wiecie co... fajnie było tylko szkoda,że nie było pokazu tego masażu....tak trochę się nastawiałam ze oprócz wykładu pokaże nam co i jak robić, choć troszku.... choc pewnie przy Oli nic bym dzisiaj nie zrobiła- jakiś taki nerwus mały :) (po mamie hihi) ale myśle,że po świętach edziemy mogły się spotkać na takie babskie pogaduchy co? moze jakiś zbiorowy spacer???

Estera! Kolczyki są cudneeeeee!!!!!!
 
wiesz co w tej ulotce mniejszej co dostałyśmy jest napisane co masować do tego oliweczka i samej możesz masażyk skombinować może nie tak długi zresztą nie wiadomo która dzidzia wytrzyma godzine masażu;p
w końcu zjadłam ale pizzy to mi się chce ech...
a brzuszek fajniusi podobają mi się takie z tyłu nie widać z przodu z daleka też nie tylko bokiem:p
aaa i fajnie tak urodzić o tej porze roku lato będzie super:)

acha proszę tu jest więcej na temat samej techniki masażu niż było na wykładzie;p
http://ekodzieciak.pl/Masaz-Shantala-szybki-kurs,032
 
Ostatnia edycja:
ja jeszcze na zakupy psozłam i do domu przed 15 sie dowlekłam.Oli padł jak mucha..........nawet zupy nie chcial jesc.Teraz objadamy sie spagetti hehe heh...Olis umorusany hhehehe
Ale pizza tez mi sie marzy..........................W Jazbudzie jakas pizzeria...........
Wiecie co, my to naprawde sie dobrze dobralyśmy.........wszystkie nasze spotkania sa fajne :-)
 
Etera ostatnio w jazbudzie dostaliśmy pizzę z w połowie surowym ciastem;/
mi Jula w końcu zasnęła 10 minut temu myślałam ze nie uśpię bo ze zmęczenie rzucała się i bujała wrrr
ja jeszcze byłam w hurtowni bambino kupić folie do wózki i zabawki dla łobuziaków:)
ps.przestańcie pisać o pizzy bo mi dupka już w nic nie wejdzie:)
 
taaa, a ja tak się decyduje na ta dietkę i decyduję i nici ale po świętach wezmę się za siebie bo wiecie patrzeć na siebie nie mogę i jak tylko popatrzę na brzuch co tak jak w 6 miesiącu wyglądam... to normalnie mnie odrzuca...bleeee

no pewnie,żeśmy się dobrały:-) strasznie fajnie jest tak się spotakć i pogadać... A wiesz Estera miałam się Ciebie o panią doktor Niemiec podpytać a zapomniałam:nerd: ale to przez ból głupiego łebka :) a nawet nie wiesz jak kolczyki dla męża się spodobały;-)

no faktycznie o tym masażu więcej.....to ja dzisiaj Olę pomęczę zaraz bo jakaś taka śpiaca i nie dojedzona jest :)
 
No my też do domku przed 15 dotarłyśmy. A te odpisy co miałam załatwić to dosłownie w ostatniej chwili się udało, na 5 min przed zamknięciem. Paulinka pospała 10 min w samochodzie a w domu nie chciała. Więc cały czas zabawa, a ja dziś z sił opadam po pracującej nocy.
Fajnie było tylko szkoda że czas tak szybko płynie. A na babskie pogaduchy to powinnyśmy się wybrać bez dzieci. Ale pewnie trudne do zrealizowania.
 
wiesz co w tej ulotce mniejszej co dostałyśmy jest napisane co masować do tego oliweczka i samej możesz masażyk skombinować może nie tak długi zresztą nie wiadomo która dzidzia wytrzyma godzine masażu;p
w końcu zjadłam ale pizzy to mi się chce ech...
a brzuszek fajniusi podobają mi się takie z tyłu nie widać z przodu z daleka też nie tylko bokiem:p
aaa i fajnie tak urodzić o tej porze roku lato będzie super:)

acha proszę tu jest więcej na temat samej techniki masażu niż było na wykładzie;p
Masaż Shantala - krok po kroku - EKOdzieciak : Naturalnie ...wybór istnieje!

no własnie w tych ulotkach tez o tym masazu pisza , a co do brzuszka- dzieki za komplement :))) no juz sie nie moge doczekać lata, ciepełko , spacerki ... :)
ehhh ale Wam smaku narobiłam :p
aneczka2425 a ja w bambino po butelke :)
 
witam ja dopiero wstałam bo wczoraj dopiero o północy poszłam lulkać:szok:,
a po tym spotkaniu - to całą noc śniło mi się że nosze swoje dziecko w chuście:-D. ale chyba musze w takową chuste się zaopatrzeć , fajna sprawa.
 
reklama
Po spotkaniu Zuzia nie chciała spać, tylko gadała po swojemu cały czas. W samochodzie się przespała i tyle. Dopiero o 20 spać poszła. Cieszę się, że tak się dobrałyśmy, bo nie ma to jak pogadać z kimś, kto wie o co chodzi i może doradzić :tak:

Wieczorkiem jeszcze pulpeciki w sosie koperkowym robiłam i wyszło ich aż 20! Ale dzięki temu mam na dzisiaj obiad ;-) A smakują jak nie-dietetyczne :wink:
 
Do góry