reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KOLEŻANKI BIAŁOSTOCCZANKI

No to super :) co u Was?
U nas Zu pokazuje różki... Wredek rośnie... Poza tym pracujemy i pracujemy, walczymy z sanepidem i na szczęście większość spraw z 2010 już zaczęła się rozwiązywać, także przynajmniej coraz mniej spraw jest na głowie :)
 
reklama
hej dawno nie pisalam ale czytam was na bieżąco :D

Pawełek ma juz swoje aparaty niestety nie dostalismy dofinanosowania od miasta ani z fundacji zadnej ... na szczescie u meza pracy jest takie cos jak fundusz socjalny i tam znaleźliśmy kase na aparaty ... ślicznie nosi i widac ze dobrze m z nimi :) pozatym mamy lekka przepuklinę i jak nie wchlonie co raczej nie bedzie mialo miejsca to operujemy w wieku ok. 3 lat
ja pracuje wieczorami jak tata w domu z synem siedzi :) ... elżbietka gratuluje tez bym chciala juz drugiego bobasa jednak chyba musimy poczekac :))))
 
Czesc wszystkim

Chętnie dołącze do grona białostocczanek z moimi maluszkami Natalką i Dominikiem rozrabiakiem :) Do tej pory mieszkalismy w Poznaniu, a od niedawna powróciłam w moje rodzinne strony czyli tu :-)

Mam wiele pytań, ale to jakoś w trakcie :) teraz najgłówniejsze to lekarze dla moich dzieciaków. Czy możecie kogoś polecić, chodzi mi o pediatre i ortopede, Dominik ma zaległe szczepienie a Natalka problemy ze stópkami :-( Niestety mam pewne ograniczenie gdyż mam pakiet medyczny z Axa Med więc wchodzi w gre kilka przychodni, wymienie może tam chodzicie z dzieciakami
Akademicka Praktyka Medycyny Rodzinnej ul. Waszyngtona 15A; Centrum Kształcenia i Rehabilitacji Poradnia Rehabilitacyjna ul. Warszawska 9; Centrum Medyczne DAMIANA ul. KEN 50/4; Centrum Medyczne DOJLIDY ul. Niedźwiedzia 69; ESKULAP Lekarska SpecjalistycznaSpółdzielnia Pracy ul. Białkówny 9/1; ESKULAP Lekarska Specjalistyczna Spółdzielnia Pracy ul. Nowy Świat 11c; Humana Medica OMEDA ul. Fabryczna 39; Podlaskie Centrum Medycyny Pracy ul. NMP Królowej Rodzin 21; Podlaskie Centrum Medyczne ul. Transportowa 4; Podlaskie Centrum Medycyny Sportowej
i Ortopediiul. Bema 2; Przychodnia Położniczo-Ginekologiczna
ul. NMP Królowej Rodzin 21; Przychodnia Zdrowia ul. Orzeszkowej 32


Dziękuję
 
Witam serdecznie :) Ja korzystam z usług Centrum Damiana i naprawdę polecam. Tylko z tego co wiem, to w CD nie wykonują szczepień. Ale sprawdź - może coś się po nowym roku zmieniło.
Jeżeli chodzi o ortopedę - na Bema byłam z Zuzią z bioderkami i byli naprawdę fajni i pomocni lekarze.
 
hej
ja tez jestem mama z Bialegostoku
co prawda chwilowo nie ma mnie w miescie :) ale zawsze to milo mi bedzie porozmawiac z dziewczynami z "podworka" :)
Czesc wszystkim

Chętnie dołącze do grona białostocczanek z moimi maluszkami Natalką i Dominikiem rozrabiakiem :) Do tej pory mieszkalismy w Poznaniu, a od niedawna powróciłam w moje rodzinne strony czyli tu :-)

Mam wiele pytań, ale to jakoś w trakcie :) teraz najgłówniejsze to lekarze dla moich dzieciaków. Czy możecie kogoś polecić, chodzi mi o pediatre i ortopede, Dominik ma zaległe szczepienie a Natalka problemy ze stópkami :-( Niestety mam pewne ograniczenie gdyż mam pakiet medyczny z Axa Med więc wchodzi w gre kilka przychodni, wymienie może tam chodzicie z dzieciakami
Centrum Medyczne DAMIANA ul. KEN 50/4;
witam!
z wszystkich przychodni co napisalas kozystalam tylko z uslug w Damianie i sobie chwale. jest tam dobry pediatra Pani dr Zagorecka ( o ile nazwiska nie przekrecilam) ortopeda dla dzieci tez jest.
szczepien w tamtym roku jeszcze nie wykonywali bo nie mieli zezwolenia, ale sie o nie ubiegali.
nie mozesz zapisac sie do regionu? tzn przychodni takiej panstwowej gdzies w poblizu? w przychodniach czesto szczepionki te skojarzone sa w lepszych cenach a stary system szczepien w ogole za darmo.
no i ogolnie opieka zdrowotna na ubezpiecznie ZUS.
 
marys16 - Hej, no własnie narazie nie mam ubezpieczenia z ZUS, w sumie za około miesiąc będę miała, ale juz i tak Dominik ma zaległą szczepionke więc chciałabym szybciej. A poza tym skoro mam wykupione ubezpieczenie to wole z niego skorzystać. W każdym razie dzieki za odpowiedz
natalunia - też dzieki, bema mam bardzo blisko, a to Damiana chyba najdalej.
 
hejka
dawno mniw tu niebylo u Was..... widze ze troszke tu sie pozmienialo co nie co.... ELZBIETKA- gratulacje nowej fasolki. no to córeczka bedzie miała sie kim opiekować.
pozdrawiam Was laseczki
 
hejka
dawno mniw tu niebylo u Was..... widze ze troszke tu sie pozmienialo co nie co.... ELZBIETKA- gratulacje nowej fasolki. no to córeczka bedzie miała sie kim opiekować.
pozdrawiam Was laseczki

Oooo Filonka, co u Was? Kacper już pewnie raczkuje gdzie popadnie ;)

A dziękuję. Będzie druga córeczka.

To super :) Paulinka na pewno się cieszy z siostrzyczki :)
 
reklama
Do góry