reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kolki i bolący brzuszek

Z tym leżeniem to po prostu próbujcie. Na króciutko, kilka razy dziennie, ale jak córcia ma dobry nastrój. Mój najmłodszy bardzo lubi leżeć na brzuchu, ale też na początku nie był zbyt zadowolony.
Z kolei moje córki kategorycznie i konsekwentnie odmawiały leżenia na brzuszku (a już zwłaszcza najstarsza 🤦), a ja zrezygnowałam z prób w końcu. Obie rozwijały się bardzo dobrze, także spokojnie. Nie warto wszędzie dopatrywać się problemów, choć oczywiście dobrze, że jesteś czujna. Zawsze warto dopytać pediatrę jeśli cokolwiek Cię będzie niepokoiło.
Dzisiaj idziemy do fizjo, wolę sprawdzić czy wszystko z małą w porządku 🙂 dziękuję Ci za cenne informacje ☺️
 
reklama
Dzisiaj idziemy do fizjo, wolę sprawdzić czy wszystko z małą w porządku 🙂 dziękuję Ci za cenne informacje ☺️
To super! Myślę, że to dobra decyzja, nawet jeśli usłyszymy - wszystko ok, o co Pani chodzi? Hehe 😅 Spokój ducha to cenna rzecz 😁
My też zresztą byliśmy juz kilka razy, ale u nas widziałam nieprawidłowości 🙂
 
Do góry