reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Koniec karmienia piersią

Dołączył(a)
3 Marzec 2022
Postów
9
Kochane mamy chce powoli odstawiać córkę od piersi może któraś powie mi jak zacząć, od urodzenia zasypiała tylko na piersi (drzemki, nocne karmienia)gdy tylko jej ją zabieram to się budzi, nie używa smoczka( trochę ja za niego robię :p) nikt inny nie potrafi jej uspac ( nawet gdy nie ma mnie w pobliżu), nie chce butelki z mlekiem wiec po odstawieniu nie będzie już go Piła ( ma rok). Macie jakieś rady jak zacząć żeby przejść to jak najlżej ? Trochę mnie to przeraża,może któraś z was tez miała takiego cycoholika :))
 
reklama
Do góry