reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Koniec z butelką...??

U nas dalej butelka rządzi :)
Milutek pije mleczko rano i na noc z butelki-niekapki tzn. z takim smokiem z którego samo nie kapie - kupiłam go jak Miłek za chniy nie był w stanie zrozimieć o co ze zwykłym niekapkiem chodzi ;) mielismy taki moment przejściowy ;)
Picie w ciągu dnia jest różnie albo z kubeczka niekapka, lub właśnie z tej buteleczki. Chciałabym kupić teraz taką butelkę-bidon ze słomką-niekapką :tak::tak::tak: firmy chyba Nuby.
Ja z butelki na razie nie rezygnuje, Milutek ładnie z niej pije, nie zasypia przy butelce, nie dziumga smoka czy coś takiego. W ciągu dnia gdy pije soczek z butelki to napije się i odzrzuca gdzieś butlę, więc myślę że nie ma zagrożenia ;)
Aaaa i zaczął samodzielne próby picia z dorosłych kubków ;) bardzo mu się to podoba, najpierw pohukuje do kubka i się śmieje a potem próbuj sam pić ;) lub wkłada rączkę sprawdza co jest i dopiero chce by mu przechylić do picia :)))
 
reklama
Wiecei co -moja niunia pierwszego dnia też bardzo nie chciała tego niekapka i ie wiedziała co i jak. Ale tam od spodu jest taka gumeczka - i ja ją tego pierwszego nia wyciagnęłąm i wtedy całkiem całkiem z tego kubeczka leciało - przechylałam jej go do buźki i zawsze coś poleciało - chodziło mi o to żeby skumała że to jest podajnik piciaa - rozumiecie - a nie jakaś zabawka czy co :) I podziałało - potem już tego samego dnia ładnie ciagnęłą więc założyłam tą gumeczkę i tez ciągnęłą i tak jakoś poszło :)
 
Do góry