reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Konkursy !!!!

Dla mnie te wszystkie konkursy to jakieś dziwne są, bo jedni mają kilka głosów, a inni kilkaset tysięcy:sorry2: No chyba, że to na tym polega, żeby rozpowszechnić to wśród jak największej ilości osób, żeby mogły głosować w każdej możliwej chwili:-p Jak dla mnie porażka:baffled:
 
reklama
a ja dziękuje za głosy Emilka niby coś wygrała ale co nie wiemy i czy nagroda dotrze bo ich poczta nie działa i nie mam jak adresu przesłać :/ choc podawałam przy wysyłaniu pracy wiec moze dotrze ;) pochwali mi w razie co ;)
 
reklama
w konkursie na chustę dostaliśmy bon z 15 zł zniżką na zakupy u nich

....można je sumować (jak wygra się w dalszych też jakiś bon ) i wykorzystać max 25% wartości towaru który chcemy zakupić

wiec tak na przyszłość piszę jakby któraś brzuszkowa mama chciała w przyszłości kupić będziemy klikać na zdjęcie i zniżka na zakupy będzie :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry