reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kosz

Czekam na malenstwo :


  • Wszystkich głosujących
    24
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hej Dziewczyneczki!!!!


mamy juz wakacje...<hura>:-D:-) piszcie wiec gdzie wybieracie sie na wakacje:confused: jak zamierzacie spedzic wolny czas ze swoimi pociechami:confused: no i jak przetrwac dluga i meczaco podroz:confused:

My w sierpniu wybieramy sie do dziwnowka na tydzien czasu i jak do tej pory przeraza mnie podroz:no: ale postanowilismy z mym lubym ze wyjedziemy w nocy tak zeby mała spala... poradzcie moze jakies miejsca w dziwnowku lub okolicach ktore warto zwiedzic:tak: pozdrawaim buziaczki


U nas to co jest pewne:-Dto kazdy cieply weekend zamierzamy spedzic nad morzem (mamy do niego tylko 1h jazdy) wiec luzik:-) moze pomyslimy o wypadzie do jakiegos cieplego kraju, ale to jeszcze nie wiadomo gdyz nie planujemy wypadow, jak mamy chec jechac to wsiadamy w samochod i poprostu jedziemy:-)
Jesli chodzi o podroz, to mysle ze nie ma sie co martwic, wiadomo ze kazde dziecko znosi ja inaczej...ale tak jak piszesz nocka to dobra pora.
My jechalismy ostatnio z PL do UK i bylo ok, podroz trwala ok 14 godzin, ale na szczescie maly wiekszosc przespal.
 
reklama
My raczej na słodko bedziemy robić.Tort chcę ze smietany i owoców-zwykły tradycyjny z napisem i swieczką czyli okragły.Zastanawiam sie jeszcze nad przekąskami:confused:
 
U nas tort jednak bedzie okragly ze smietany z owocami i na zewnatrz obsypany migdalami, do tego kolorystyka jak dla chlopca, swieckza i do tego tzw.petardy, oczywiscie napis i jak sie uda to fotka.
Z ksiazkowego wzoru zrezygnowalismy bo to z angielskiej cukierni, czyli najprawdopodobniej wydali bysmy sporo kasy a dokladnie £75:szok::szok: i pozatym ze wygladal by ladnie to bylby nie do zjedzenia, a ten okragly kosztowac nas bedzie £25 i robiony przez polke ktora jest polecana:tak:
Zdecydowalismy sie robic tylko na slodko i oczywiscie beda balony i czapeczki dla dzieci.

Na prezent kupilismy, szczeniaczka uczniaczka, krowke na biegunach i w tygodniu dokupimy jeszcze rowerek(narazie nie mozemy sie zdecydowac jaki). A poza okazja dostal taki drewniany kwadrat, zalczam fotki;-)
 

Załączniki

  • bcf6_1.jpg
    bcf6_1.jpg
    26,4 KB · Wyświetleń: 78
  • 0af5_1.jpg
    0af5_1.jpg
    16,1 KB · Wyświetleń: 75
  • fb07_2.jpg
    fb07_2.jpg
    9,6 KB · Wyświetleń: 82
U nas tort jednak bedzie okragly ze smietany z owocami i na zewnatrz obsypany migdalami, do tego kolorystyka jak dla chlopca, swieckza i do tego tzw.petardy, oczywiscie napis i jak sie uda to fotka.
Z ksiazkowego wzoru zrezygnowalismy bo to z angielskiej cukierni, czyli najprawdopodobniej wydali bysmy sporo kasy a dokladnie £75:szok::szok: i pozatym ze wygladal by ladnie to bylby nie do zjedzenia, a ten okragly kosztowac nas bedzie £25 i robiony przez polke ktora jest polecana:tak:
Zdecydowalismy sie robic tylko na slodko i oczywiscie beda balony i czapeczki dla dzieci.

Na prezent kupilismy, szczeniaczka uczniaczka, krowke na biegunach i w tygodniu dokupimy jeszcze rowerek(narazie nie mozemy sie zdecydowac jaki). A poza okazja dostal taki drewniany kwadrat, zalczam fotki;-)
Szczeniaczek jest fajny:-)Grzes ma takiego:-)I krówka ekstra:-D
 
no to Wam zazdroszcze:tak: my tez mielismy gdzies zagranice ale jednak w tym roku zrezygnowalismy:wściekła/y::no: niestety:no: no ale trudno sie mowi za rok i chyba zrobie tak jak mowisz pojedziemy w nocy tak najlepiej o po co ma sie spaklakac i marudzic i wogole:confused: tylko zeby pogoda dopisala a gdzie kokretnie mysleliscie za granice????
 
Niusia fajne prezenty dostanie Victorek.:tak:

My na prezenty zażyczyliśmy sobie szczeniaczka (po gorącym poleceniu Katrin;-):-D),oraz gąsienicę: Fisher Price * GĄSIENICA GAWĘDZIARKA ** NOWOŚĆ (388173067) - Aukcje internetowe Allegro. Z tego co pamietam dzieciaczki lubią coś ciągnąć za sobą, więc myślę, że się spodoba Grzesiowi.:tak:
A torcik będzie piekła moja mama.Nie wiem jeszcze dokładnie jaki, ale chciałam, żeby nie był za słodki i w sam raz dla rocznika.:tak::-)
 
no to Wam zazdroszcze:tak: my tez mielismy gdzies zagranice ale jednak w tym roku zrezygnowalismy:wściekła/y::no: niestety:no: no ale trudno sie mowi za rok i chyba zrobie tak jak mowisz pojedziemy w nocy tak najlepiej o po co ma sie spaklakac i marudzic i wogole:confused: tylko zeby pogoda dopisala a gdzie kokretnie mysleliscie za granice????

Szczerze mowiac to nie mamy wybranego konkretnego kraju, chcemy jechac gdzies zeby nie byla wyzsza temp.niz 25stopni ze wzgledu na maluszka;-)
 
A ja zrobię sama torcika.
A co do prezentu to nie wymyśliłam bo chciałam kupić rowerek,ale Kacpra chrzesna go kupi więc du...:-:)-( Ale jeszcze coś wymyślę:dry::dry:
 
reklama
Szczeniaczek jest fajny:-)Grzes ma takiego:-)I krówka ekstra:-D
dziekuje, zobaczymy czymojemu sie spodoba:tak:

Niusia fajne prezenty dostanie Victorek.:tak:

My na prezenty zażyczyliśmy sobie szczeniaczka (po gorącym poleceniu Katrin;-):-D),oraz gąsienicę: Fisher Price * GĄSIENICA GAWĘDZIARKA ** NOWOŚĆ (388173067) - Aukcje internetowe Allegro. Z tego co pamietam dzieciaczki lubią coś ciągnąć za sobą, więc myślę, że się spodoba Grzesiowi.:tak:
A torcik będzie piekła moja mama.Nie wiem jeszcze dokładnie jaki, ale chciałam, żeby nie był za słodki i w sam raz dla rocznika.:tak::-)

Rowniez dziekuje:-), a taka gasiennica to mysle ze tez super pomysl, tez cos takiego kupie ale nie teraz bo moj juz mi mowi ze za duzo juz tych zabvawek jest:-D maly ma taka kaczuszke na patyku ktora sie pcha i ja bardzo lubi.

A ja zrobię sama torcika.
A co do prezentu to nie wymyśliłam bo chciałam kupić rowerek,ale Kacpra chrzesna go kupi więc du...:-:)-( Ale jeszcze coś wymyślę:dry::dry:

Ja ciasto sama upieke, ale torta to nie zrobie....:-D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry